ДОСТАВКА ПЕНСІЙ ТА СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ – ЗА БАЖАННЯМ ОДЕРЖУВАЧА

Дата: 25.06.2021 17:04

Відповідно до Постанови №546 від 26.05.2021 року скасовано примусове переведення пенсіонерів на отримання пенсій та одержувачів соціальної допомоги  на банківські картки, яке планувалося з 1 вересня 2021 року. Відтепер кожен має змогу, користуючись своїм конституційним правом, самостійно обирати, де їм обслуговуватися – в банку чи в Укрпошті.

Для тих пенсіонерів, кого за цей час невизначеності змусили перейти на картку, повідомляємо, що для отримання пенсії через Укрпошту, пенсіонер має подати відповідну заяву до Пенсійного фонду. Подати заяву до ПФУ щодо зміни способу отримання пенсії можна особисто або відправивши пакет документів поштою. Зразки заяв можна знайти у відділеннях Укрпошти.

Окрім цього, 19.05.2021 року Постановою №505 внесено зміни до Порядку про призначення субсидій – передбачено автоматичний перерахунок субсидій. Тобто всі одержувачі субсидій, які отримували субсидію через пошту, і надалі можуть отримувати її через відповідні поштові відділення.

Відділ соціального забезпечення

виконавчого комітету міської ради