Заплету віночок на щастя, на долю, на чорнії брови…

Дата: 07.07.2021 08:49

Фото без описуВ ніч з 6 на 7 липня українці відзначають найколоритніше та найцікавіше свято літнього циклу – Івана Купала.  Ніч на Івана Купала – це  єдність з природою, купальські пісні, стрибки через багаття, плетіння вінків, пошуки чарівної квітки папороті. Свято  Івана Купала - це свято літнього сонцестояння, тепла, молодості та кохання.

Годину народознавства «Заплету віночок на щастя, на долю, на чорнії брови» та майстер-клас по плетінню купальського вінка провели бібліотекарі Глобинської бібліотеки-філії №1 КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ»  напередодні свята Івана Купала. Ароматом чебрецю, м′яти, любистку та дівочим сміхом наповнилась бібліотека цього дня. Спочатку дівчата прослухали, що означає кожна квітка, а потім уже вибирали, яку квіточку вплести у власний вінок. Надівши виготовлені власноруч віночки, юні глобинчанки  перетворились на чарівних мавок.

Закінчилось магічне дійство киданням вінків у річку та яскравою фотосесією.