Соціальні послуги надано мешканцям сіл Заможне, Глибоке та Глушкове

Дата: 23.07.2021 16:10

22 липня  2021 року Мультидисциплінарна команда комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради»  з метою  надання соціальних послуг працювала у с.Заможнє, с.Глибоке та с.Глушкове.

Жителям населених пунктів надано перукарські послуги, поінформовано про набір слухачів для отримання ними послуги «Університет ІІІ віку», здійснено обробіток присадибних ділянок. Послугами вище зазначеної команди скористалося 13 осіб.

Так як профілактика вчинення домашнього насильства є одним із пріоритетних напрямків роботи Центру, то в цей же день у зазначених  селах працювала мобільна бригада соціально-психологічної допомоги Центру. Розповсюджено інформаційні матеріали щодо форм, проявів та наслідків насильства, формування нетерпимого ставлення громадян до цих явищ, а також поінформовано про заходи у сфері запобігання та протидії насильству.