Небезпечний штам “ДЕЛЬТА” загрожує українцям

Дата: 28.07.2021 13:52

Фото без описуУ США, Великобританії, країнах ЄС реєструють все більше випадків штаму коронавірусу SARS-CoV-2 “Дельта”, який спричиняє складніший перебіг COVID-19. Країни починають посилювати карантинні норми та вводити нові обмеження.

У США повідомляють, що станом на 16 липня 2021 року понад 97% людей, яких госпіталізують із COVID-19, — невакциновані (джерело: bit.ly/2UKlR59).

Пам’ятайте, що щеплення проти COVID-19 ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби й рятують життя.

Ви можете вакцинуватись:
 у найближчому пункті щеплення,
 у центрі масової вакцинації,
 або до вас приїде мобільна бригада (до організованих колективів більше 50-ти людей та маломобільних громадян).

Дізнайтесь адресу та контакти найближчого місця вакцинації на сайті vaccination.covid19.gov.ua або за номером контакт-центру 0 800 60 20 19

Джерело: http://kremenchuk.adm-pl.gov.ua/news/nebezpechniy-shtam-delta-zagrozhuie-ukrayincyam