До відома бджолярів та населення!

Дата: 11.08.2021 10:30

Державне підприємство «Агентство місцевих доріг Полтавської області» повідомляє, що підприємством, на узбіччях та укосах смуги відведення автомобільної дороги загального користування місцевого значення Полтавської області 01701378 Мостовівщина-Великі Кринки-Глобине (за межами населених пунктів) в період з 05.08.2021 року по 18.08.2021 року (включно) в залежності від погодних умов та в першу чергу за відсутності опадів, будуть вноситись гербіциди для покращення експлуатаційного стану автодороги та забезпечення вимог ДСТУ 3587-97 «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану».

Контактна особа Підприємства - Костенко Олександр Володимирович - заступник начальника відділу ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, штучних споруд та безпеки руху (050-141-71-56).