Під серпневим зорепадом відлунало наше свято

Дата: 16.08.2021 16:52

Саме в останній місяць літечка, коли  дні, вщерть налиті сонячним теплом,   благодаттю Медового Спаса під серпневим зорепадом відлунало наше свято – День села Пироги– у форматі Ярмарку - стрім.

Цьогоріч  завдяки творчим зусиллям,  активній участі багатьох енергійних завзятих людей вдалося відчути і радість творення, і піднесення, і естетичне задоволення від цих  святкувань. Тож щиро і сердечно організаційний комітет завдячує  всім активним учасникам підготовки та проведення дійства: Світлані Д'яченко, Володимиру Старченку, Ліні Микитюк, Валентині Шакун, Лідії Мацак, Любові  Книш,  Наталії Колєснік, Ларисі Роговій, Любові Губенко,  Володимиру Пікулю, Олександру Матвійцю, Ганні Пилипенко, Маргариті Підорець, Лілії Дубовик, Олександру Голобородьку, Олександру Буймистру, Олександру Федьку, Станіславу Матросу, Ларисі Козючко, Наталії Сідоровій за злагоджену та оперативну діяльність.

Слова глибокої вдячності висловлюємо трудовим колективам СФГ "Верест"–голова Станіслав Голобородько, ТОВ АФ "Хлібодар" – директор Петро Кочерга – за фінансову та  активну організаційну допомогу; Пирогівської ліцею –  т.в.о. директора Ліні Микитюк,  дитячого садочку " Казка" – завідувач Маргарита Підорець, відділу культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчогокомітету Глобинської міської ради –  очільник Сергій Кулик – за  ефективну   співпрацю.   Також слова щирої подяки  Володимиру Подкичу,  Юрію Головні за фінансове сприяння у проведенні заходів.

Особлива подяка всім учасникам художньої самодіяльності:  Пирогівському ансамблю "Горлиця", дитячому танцювальному колективу Пирогівського ліцею під керівництвом Світлани Д'яченко, солістам: Софійці Гребінь, Вікторії Чикивді, Софійці Потоцькій, Ілоні Курило, Артему Гармашу, Юлії Потоцькій, Володимиру Старченку, Лілії Приваловій,  Жанні Соловйовій та Ірині Мельник. Світорадні відчуття та майстерний спів подарували учасники художньої самодіяльності села Бориси. Завдячуємо  директору  Борисівського Будинку культури Тамарі Старченко та старості села Бориси Валентині Демченко, які радо відгукнулися на запрошення взяти участь у сільських переспівах, надали музичну апаратуру і  велику та    всебічну підтримку і в художньому, і в технічному плані для проведення святкувань. Приємним сюрпризом став  блискуче підготовлений театралізований виступ гостей з села Устимівка– Валентини Дерев'янко та Світлани Швидь.

Щира дяка Всім, хто долучився меценатством, підготовкою, активною участю, хто завітав і отримав позитивні емоції.

Добра Вам, шановні!

Сподіваємося на добре організоване дозвілля наступного року.

Тамара  Кір'ян

староста сіл Пироги, Яроші