БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ГОТУЄМО ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ»

Дата: 26.08.2021 11:35

До навчального року залишились лічені дні, тож батьки і школярі активно готуються до його початку. Для сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах  Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» підготувала  подарунки до 1-го вересня.

Саме з метою надання відповідним сім’ям допомоги, впродовж серпня 2021 року Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» проводився благодійний збір шкільного одягу та взуття.

Завдяки небайдужим жителям громади Комунальною установою проведено  акцію "Готуємо дітей до школи". В рамках якої діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах Глобинської громади мали змогу отримати шкільний, святковий одяг та взуття.