Дорогі освітяни, учні, студенти, батьки!

Дата: 01.09.2021 07:00

Прийміть щирі вітання з початком нового навчального року, з Днем знань! Сьогодні радісний вересневий дзвоник кличе за шкільні парти і в студентські аудиторії нашу надію, наше майбутнє, нашу юнь.

Особливим і, безперечно, визначальним у житті цей дзвоник стане для першокласників, які вперше ступлять на незвіданий шлях. Нехай дивовижний світ нових знань, незабутні хвилини спілкування з учителями та друзями стануть найяскравішими миттєвостями шкільного життя. Досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними та успішними.

Водночас у цей день особливо теплі слова подяки адресую всім, хто має безпосереднє відношення до освітньої галузі, хто забезпечує якісний освітній процес. Бажаю вам здоров’я, щастя, радості та невичерпної енергії.

Усім щастя і добра, здоров’я та миру, наснаги на весь новий навчальний рік! Хай щастить вам у цій великій, важливій роботі та здійсняться всі творчі задуми!

З повагою,

Глобинський міський голова                                 Станіслав ДЖУСЬ