Про об’єкти малої приватизації

Дата: 21.09.2021 10:37

Фото без описуВідповідно до статті 10 Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна”, наказу Фонду державного майна України від 13.09.2021 № 1607 «Про внесення змін до наказу Фонду державного майна України від 06.01.2021 № 5 «Про затвердження переліків об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2021 році (із змінами)» об’єкти малої приватизації - окремого майна, а саме:

• будівля колишнього клубу літ. «А», підсобне приміщення літ. «Б», за адресою: Полтавська обл., Глобинський р-н, с. Великі Кринки, вул. Чкалова, 2;
  • група інвентарних об’єктів у складі: будівля колишнього дитячого садка літ. «А,а1», сарай літ. «Б», сарай літ. «В», погріб літ. «Г», ворота з хвірткою №1, огорожа №2,3, за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р-н, с. Степове, вул. Матросова, 11;
  • будівля колишнього клубу загальною площею 199,2 кв.м, за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р-н, с. Степове, вул. Шкільна, 3 включені до Переліку об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2021 році.

Відповідно наказами Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях прийняті рішення про приватизацію вказаних об’єктів державної власності шляхом продажу на аукціоні з умовами.

За матеріалами Регіонального відділення Фонду державного

майна України по Полтавській та Сумській областях