Вітали сивочолих ветеранів

Дата: 24.09.2021 13:13

Напередодні Дня визволення Глобинщини від фашистських загарбників, за дорученням та з ініціативи міського голови Станіслава ДЖУСЯ, начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Глобинської міської ради Людмила НОРЕНКО та головний спеціаліст відділу Наталія ЖИВОЛУП завітали з привітаннями до ветеранів-визволителів нашого краю.

Від імені всієї громади щиро подякували людям, які ціною власного здоров’я боронили українську землю від окупантів, побажали їм та їхнім родинам міцного здоров’я, щастя та миру. Сивочолим ветеранам з нагоди свята вручили квіти та продуктові набори, які приготували керівники ФГ «Агросвіт-СВ» та магазину «Маркетопт» м.Глобине (центр).

Ветерани з радістю приймали вітання, дякували за увагу та бажали всім миру на українській землі.