Дата: 22.10.2021 16:05

Фото без опису25 жовтня 2021  року о 13.00  год. в залі засідань Глобинської міської ради, за адресою м. Глобине вул. Центральна 285 відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради.

На розгляд винесено такі  питання:

1. Про роботу комісії по розгляду питань щодо надання одноразової  адресної грошової допомоги громадянам Глобинської міської територіальної  громади за 2021 рік
  2. Про розгляд заяви Сазонової Ольги Федорівни, 18.08.1944 р.н. щодо влаштування її до Манжеліївської сільської громадської організації «Милосердя».
  3. Про виділення одноразової адресної грошової допомоги громадянам Глобинської територіальної громади
  4. Про роботу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за звітний період.
  5. Про підготовку освітніх  закладів міської ради до початку опалювального сезону 2021-2022 н.р.
  6. Про внесення на розгляд міської ради пропозицій щодо утворення старостинських  округів Глобинської міської територіальної громади
  7. Про погодження проєкта Програми збереження та використання об’єктів культурної спадщини Глобинської міської територіальної громади на 2022-2025 роки
  8. Про аналіз виконання рішень виконавчого комітету  Глобинської міської ради
  9. Затвердження розпоряджень Глобинського міського голови.
  10. Про затвердження графіка проведення рейдових перевірок  виконання автоперевізниками умов договору на 2022 рік
  11. Про розгляд звернення гр. Борисенко Лілії Миколаївни про взяття її на квартирний облік.
  12.   Про розгляд звернення гр. Сурмай Тамари Миколаївни про взяття її на  квартирний облік.
  13. Про розгляд звернення гр. Бондаренко Анни Миколаївни щодо приватизації квартири, що знаходиться за адресою: Полтавська область, Кременчуцький р-он., с. Кордубанове, вул. Молодіжна, буд. 2, кв. 1.
  14.   Про зміни в квартирному обліку громадян Глобинської міської ради
  15. Про розгляд заяви Полив`яної Т.С. (с-ще. Семенівка, вул. Матросова, 124) щодо встановлення днів побачень  з малолітнім сином Какурою Г.А.
  16. Про розгляд заяви Лапшової В.О.(с. Новомосковське, вул. Весняна, 10, кв.5) щодо надання дозволу на реєстрацію місця проживання  дитини без згоди  її батька
  17. Про затвердження висновку Комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Глобинської міської ради щодо доцільності (недоцільності) позбавлення батьківських прав гр. Панченка В.С.
  18. Про затвердження висновку Комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Глобинської міської ради щодо доцільності (недоцільності) позбавлення батьківських прав гр. Скобенко О.В.
  19. Про розгляд заяви гр. Панченка В.С.(м. Глобине, вул. Юності,14) щодо встановлення днів побачень з малолітнім сином Панченком Д.В.
  20. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають   видаленню.