Жіноча волейбольна команда громади виборола друге місце

Дата: 25.10.2021 11:49

24 жовтня 2021 року у місті Решетилівка відбувся чемпіонат територіальної організації ГО ВФСТ «Колос» з волейболу серед жінок. Основу жіночої команди, яка на змаганнях представляла Глобинську громаду, складали жительки  с.Федорівки, вихованки Миколи Глупаченка.

У змаганнях взяли участь вісім команд, які були поділені на дві групи. Серед учасників групи, до якої потрапила команда нашої громади, були команди Зінківської, Решетилівської та Щербанівської територіальних громад. Наша команда отримала три перемоги і вийшла у фінал.

У фіналі ж команда Глобинської громади поступилася команді Терешківської територіальної громади, посівши друге місце.

Честь нашої громади захищали: Глупаченко Олена, Компанієць Оксана, Мигалко Олена, Недогарок Жанна, Попова Ольга, Дєєва Каріна, Корецька Катерина, Недогарок Юля. Дякуємо всім учасницям та їх настивнику за участь у чемпіонаті та чудову гру. Бажаємо подальших спортивних перемог та високих досягнень!