Семінар бібліотечних працівників

Дата: 29.10.2021 20:52

На базі Глобинської бібліотеки-філії № 1 КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ» відбувся семінар «Бібліотека в об′єднаній територіальній громаді».  Відкрила захід  завідувач КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ» Раїса Погода, яка окреслила основні напрямки діяльності бібліотек громади та відмітила покращення якості бібліотечних послуг.

Провідний спеціаліст відділу культури, спорту, сім′ї та молоді виконкому Глобинської міської  ради Валентина Філічева відзначила, що завдання бібліотек – створення майданчику для спілкування жителів громади, проведення цікавих заходів, зустрічей, презентацій книг.

Завідувач методичного відділу Світлана Задорожня проаналізувала діяльність  бібліотек громади за десять місяців 2021 року, познайомила бібліотекарів із Стратегією розвитку читання на 2021-2025 рр. «Читання як життєва стратегія», представлену Міністерством культури та інформаційної політики України у березні цього року та із законопроєктом Верховної Ради № 5002 «Про внесення змін до Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу».

Завідувач Глобинської бібліотеки-філії №1 Оксана Кравець продемонструвала презентації, які підготували бібліотекарі, звітуючись про проведену в поточному році роботу. Після перегляду учасники заходу обговорили досягненя та недоліки в роботі, намітили плани на 2022 рік.

Начальник відділу культури, спорту, сім′ї та молоді виконкому Глобинської міської  ради  Сергій Кулик  підвів підсумки семінару та відповів на численні запитання бібліотекарів.

Присутня на зустрічі директор КУ «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» Світлана Грицай звернулася до бібліотекарів із пропозицією про співпрацю із надання соціально-освітньої послуги жителям громади «Університет третього віку».