Увага! Увага! Активні та небайдужі жителі громади!

Дата: 05.11.2021 09:12

Саме зараз, всі ми маємо унікальну можливість, підтримавши ініціативи підлітків та їх наставників через  голосування за проєкти в конкурсі шкільний громадський бюджет, допомогти юним активістам повірити в себе, стати на крок ближче до своєї мети, відчути себе активними учасниками процесу прийняття рішень, які впливають на їхнє життя та майбутнє. Адже лише активна громадянська позиція, сформована у ранньому віці, може стати міцним фундаментом демократичного, розвиненого суспільства.

Цього року від Глобинської громади  подано, як ніколи раніше, рекордну кількість проєктів. А саме:

Конкуренція шалена! Загалом у цьогорічному конкурсі «Шкільний  громадський бюджет Полтавської області» приймає участь 168 проєктів. Найскладніше буде отримати перемогу представникам міських громад, бо з 73 проєктів переможцями може стати лише  16. (Рейтинг проєктів міст станом на 05.11.2021)

Голосування триватиме до 14.11.2021р включно, та з кожним днем залишається все менше часу.

Кожен з учасників вболіває за свій проєкт. Тож, підтримаймо їх!

У нашій громаді понад 25 тисяч жителів. Тож, чим активнішими і згуртованішими ми будемо, тим  більше шансів матимемо на перемогу.

Гуртуймося! Голосуймо! Перемагаймо!

Кожна велика справа починається з малих перемог!

Підтримайте проєкти! Долучіться до їх перемоги!

Відділ соціально-економічного розвитку,

інвестицій та енергоменеджменту