Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

ВИПЛАТА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ

Дата: 09.11.2021 16:43
Кількість переглядів: 328

Фото без описуДіючі державні програми з надання субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг – це ефективний механізм, який дає можливість сім'ям повною мірою і вчасно здійснювати оплату за житлово-комунальні послуги.

Відповідно до законодавства субсидія та пільги на оплату послуги опалення  в опалювальний сезон розраховується з 16 жовтня. Спеціалістами відділу з питань призначення та виплат соціальних допомог та інших видів соціальної підтримки населенню №2 управління соціального захисту населення Кременчуцької райдержадміністрації  вжито необхідні заходи для того, щоб мешканці Глобинської громади вчасно отримали субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальному періоді.

Виплата житлових субсидій та пільг у грошовій готівковій формі за жовтень поточного року проведена через банківські установи до 9 листопада, через виплатні об'єкти АТ "Укрпошта" до 25 листопада, згідно графіку. Пільги у безготівковій формі будуть перераховані АТ "Ощадбанк" на рахунки організацій-надавачів житлово-комунальних послуг до 18 листопада цього року.

Відповідно до вимог законодавства протягом 15-25 листопада поточного року буде проведено перерахунок розміру житлових субсидій та пільг на повний опалювальний місяць.

Одночасно повідомляємо, що сім'ї, які на сьогоднішній день не отримують субсидію, та звернуться за нею протягом двох місяців з початку опалювального сезону, житлова субсидія буде призначена з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання. Тобто, якщо звернення надійде до 15 грудня, то право на отримання субсидії буде розглянуто з жовтня.

Звертаємо увагу, що відповідно до законодавства субсидія не призначається за наявності простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн).

Однак, субсидію можна отримати навіть у випадку наявності прострочених боргів з оплати житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно укласти договір про реструктуризацію заборгованості з надавачами комунальних послуг, перед якими існує борг. Якщо такий договір буде укладено протягом двох місяців з початку опалювального сезону, житлова субсидія буде призначена з початку опалювального сезону. Також громадяни, які не згодні з встановленими сумами заборгованості, можуть звернутися до суду для її оскарження, що також є підставою для призначення субсидії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень