Працювали постійні комісії міської ради

Дата: 11.11.2021 15:06

10 листопада у постійних комісіях  депутати міської ради опрацьовували внесені до розгляду на пленарне засідання дев’ятнадцятої позачергової сесії питання, що стосуються сфери житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

Серед розглянутих - питання внесення змін і доповнень до бюджету громади на 2021 рік, до Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2021 рік, внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинської міської ради на 2021-2024 роки, затвердження плати за харчування дітей у закладах середньої та дошкільної освіти Глобинської міської ради, питання закріплення службового автомобіля за старостою сіл Пироги, Яроші та інші.

З усіх питань члени комісій прийняли рішення з відповідними висновками та рекомендаціями.