Запрошуємо до обговорення

Дата: 01.12.2021 15:26

Фото без описуНа виконання розпорядження міського голови від 15.11.2021 №453/02-04-АГП «Про розробку проєкту Програми соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2022 рік» відділом соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету Глобинської міської ради розроблено проєкт Програми соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2022 рік.

З проєктом Прорами можна ознайомитися на офіційному сайті Глобинської громади у розділі «Програми і порядки».

Пропозиції та зауваження прохаємо направляти на електронну адресу відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету Глобинської міської ради gl-veri@ukr.net до 16 грудня 2021 року.