Прогноз погоди по території Полтавської області 14- 16 грудня 2021року

Дата: 14.12.2021 08:49

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології:

Протягом цього тижня відбуватиметься поступове зниження температури повітря та перехід на зимові процеси.

14 грудня хмарно, вночі невеликі опади, місцями слабка ожеледь. Вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі від 4º морозу до 1 тепла, вдень 0-5º тепла.

15 грудня хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер північної чверті, 3-8 м/с. Температура повітря протягом доби від 2º морозу до 3º тепла.

16 грудня хмарно з проясненнями вночі без опадів, в другій половині дня  на заході області невеликий мокрий сніг, на решті території області без істотних опадів. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. температура повітря протягом доби від 3º морозу до 2º тепла.

17-18 грудня по всій території області очікуються опади у вигляді мокрого снігу та снігу. На дорогах місцями ожеледиця.  Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 0-5º морозу, вдень близько 0º.

19-20 грудня місцями невеликий сніг. Температура вночі  2-7º морозу, вдень 0-5º морозу.