Відгуки про «Довідник безбар'єрності»

Дата: 21.12.2021 09:19

Відгуки про «Довідник безбар'єрності» – ініціативу і флагманський проєкт першої леді Олена Зеленська. Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України.

«Коли я працював в новинах, у нас часто виникали питання, пов’язані з тим, як правильно називати окремі явища та проблеми. Ну от, наприклад, чи не зневажливим чи навіть образливим буде в сюжеті слово «бабця». Чи краще «бабуся»? Як правильно назвати: дитина-інвалід, дитина з інвалідністю, дитина з обмеженими можливостями, особлива дитина? Міжнародні підходи змінювалися кожного року…

Тому для мене створення електронної версії «Довідника безбар’єрності» – важлива ініціатива. А те, що цей проект – з відкритим кодом (тобто він може поповнюватись, змінюватись, покращуватись, фактично бути живою енциклопедією) – це сучасно, толерантно і в дусі Олени Зеленської».

«Довідник безбар’єрності» – за посиланням https://bf.in.ua