Проведено засідання Координаційної ради з гендерних питань, проблем сім’ї, запобіганню насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми виконавчого комітету Глобинської міської ради

Дата: 01.12.2021 17:34

25 листопада стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», мета якої є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

З метою координації дій та контролю щодо виконання заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі у Глобинській територіальній громаді 30 листопада відбулося засідання Координаційної ради з гендерних питань, проблем сім’ї, запобіганню насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми виконавчого комітету Глобинської міської ради.

У ході засідання було заслухано доповіді представників підрозділів виконавчого комітету Глобинської міської ради та розглянуто ряд актуальних питань. Зокрема, члени координаційної ради заслухали інформацію про виконання повноважень щодо здійснення заходів по запобіганню та протидії домашньому насильству в громаді відділом соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Глобинської міської ради; про проведення інформаційно-просвітницьких заходів щодо попередження всіх проявів насильства в закладах освіти; про попередження жорстокого поводження з дітьми, профілактику фізичного, психологічного, економічного та сексуального насильства в сім’ї.

По питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення для подальшої ефективної роботи та взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі.