Пом'якшено карантинні обмеження

Дата: 30.12.2021 15:36

30 січня 2021 року відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Заслухавши інформацію щодо покращення епідемічної ситуації на території Глобинської громади, враховуючи інформацію Глобинського відокремленого підрозділу ДУ «Полтавський ОЦКПХ МОЗ» щодо результатів щоденної оцінки відповідних ознак епідемічної небезпеки члени комісії внесли зміни в додаткові протиепідемічні обмеження/заборони на території Глобинської громади, введених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Також у ході засідання розглянуто питання щодо стану протипожежного водопостачання на території Глобинської міської територіальної громади.

За результатами розгляду прийняті відповідні рішення. Протокол додається.

Завантажити протокол від 17.11.2021р.