Шановні глобинці і жителі сіл Глобинської громади!

Дата: 22.01.2022 08:00

Прийміть вітання з нагоди Дня Соборності України!

День 22 січня увійшов до національного календаря як державне свято, що символізує єдність, неподільність і цілісність української держави. Цього дня у 1919 році, з проголошенням Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік, відбулося символічне об’єднання українських земель в одній державі.

І це, дійсно, важлива дата для кожного з нас, бо вона вчергове нагадує нам про те, що усі ми – єдиний народ, який не зможуть розділити ні кордони, ні погляди, ні вподобання.

Тож нехай цей урочистий день утвердить нас у єдності та патріотизмі, додасть кожному наснаги, мудрості і віри у мирне і гідне майбутнє рідного краю та України!

Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру і злагоди у кожній родині.

Слава Україні – єдиній, соборній, неподільній!

Глобинський міський голова                                        Станіслав ДЖУСЬ