Питання проведення ремонтних робіт на автодорогах громади на порядку денному

Дата: 28.01.2022 15:40

28 січня у залі засідань Глобинської міської ради під головуванням заступника міського голови Олександра Кочерги за участі секретаря міської ради Олександра Феденка, депутатів міської ради Володимира Миговича, Олега Клімова, Олександра Ілляшенка, Ігоря Полонського пройшло засідання робочої групи з питання підготовки плану ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, які проходять по Глобинській територіальній громаді на 2022 рік.

Олександр Салабай, провідний спеціаліст відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою повідомив, що територією громади проходить 37 доріг загального користування місцевого значення, що перебувають на балансі ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» загальною протяжністю 298,8 км. За результатами огляду стану покриття даних доріг жодна з них не відповідає вимогам безпеки руху і потребує проведення ремонту.

При визначенні першочерговості внесення об’єктів до переліку доріг, що будуть ремонтуватись у 2022 році за кошти співфінансування з бюджету громади учасники засідання вирішили враховувати наступні критерії пріоритетності:

-        інтенсивність руху;

-        наявність маршрутів руху автобусів загального користування;

-        наявність маршрутів руху шкільних автобусів;

-        віднесення дороги до ділянок руху транзитного транспорту (міжрайонні і міжобласні шляхи) та інші.

У ході роботи члени робочої групи висловили свої думки і бачення щодо пріоритетності ремонту тих чи інших ділянок дорожнього покриття, доручили відділу житлово-комунального господарства та благоустрою узагальнити пропозиції, провести необхідні розрахунки та подати систематизовану інформацію на наступне засідання робочої групи.