Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Навчалися новому, аналізували напрацьоване, обмінювалися планами на майбутнє

Дата: 31.01.2022 11:27
Кількість переглядів: 337

Згідно з професійним стандартом керівника (директора) закладу загальної середньої освіти, затвердженого Міністерством економіки України, мета професійної діяльності директора полягає в безпосередньому управлінні закладом і відповідальності за освітню, фінансово-господарську та інші різновиди діяльності закладу освіти. Тому керівники ЗЗСО Глобинської  громади, за підтримки відділу  освіти, постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня: щоб іти в ногу з часом, бути справжнім лідером колективу, бути компетентним, і авторитетним. 

28 січня у Пирогівському ліцеї зібралася команда однодумців для того, аби навчитися новому, проаналізувати напрацьоване та обмінятися планами на майбутнє. До ліцею завітали: Інна Авраменко, заступник міського голови з питань діяльності органів ради, Світлана Надтока начальник відділу освіти, директори  та  заступники директорів закладів загальної середньої освіти громади.

У першій частині зустрічі, під керівництвом досвідченого спікера Наталії Шварц, заступника директора з навчальної роботи Глобинського ліцею №5, експерта з проведення інституційного аудиту управління державної служби якості освіти у Полтавській області, присутні продовжили, розпочате у 2021 році, навчання по формуванню внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти. Робота стосувалася теми «Освітнє середовище закладу освіти: безпечне, інклюзивне, мотивуюче». Що таке освітнє середовище? Як зробити його безпечним?  Як освітнє середовище  впливає на якість освіти? Все це обговорювалося та опрацьовувалося на семінарі. Учасники отримали роз’яснення, поради, рекомендації від Наталії Шварц, працювали в групах по забезпеченню здорових, безпечних і комфортних умов навчання та праці, створенню освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації, формуванню інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору.

Далі  Інна Авраменко та Світлана Надтока  обговорили з директорами ЗЗСО  питання, що стосуються забезпечення життєдіяльності освітніх закладів: організації харчування, порядку використання шкільних автобусів та спортивних залів шкіл, проведення контролю за діяльність освітніх закладів, співпраці  з  освітніми установами та ін. Заступник міського голови Інна Авраменко підсумовуючи наголосила, що тільки спільно, розуміючи і підтримуючи один одного, у відкритому діалозі, ми зможемо вирішувати проблеми освітньої галузі громади, створювати комфортні умови у освітніх закладах, підвищувати якість освітніх послуг. На завершення Світлана Надтока, начальник відділу освіти, подякувала директору Пирогівського ліцею Любові Губенко та заступнику директора з навчальної роботи Глобинського ліцею №5 Наталії Шварц за допомогу у організації  та проведенні постійно діючого семінару керівників закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради.

За матеріалами відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень