Свято тенісу

Дата: 31.01.2022 14:23

29 січня 2022 року відбувся чемпіонат Глобинської громади із настільного тенісу серед жінок та чоловіків.

Перше місце серед чоловіків здобув Олег Лисенко (м.Глобине), друге виборов Володимир Невмивака (с.Пироги), третім став Олександр Шкуренко (с.Пустовійтове).

Серед жінок місця визначились наступним чином:

І місце – Марина Симчук (ПП «Ремсільгосптехніка» м.Глобине);

ІІ місце – Оксана Діденко (с.В.Кринки);

ІІІ місце – Ірина Сідоренко (с.Пироги).

У змішаних парах першими стали спортсмени ПП «Ремсільгосптехніка» (Лисенко Юрій, Симчук Марина), другими – с.В.Кринки (Сабірзянов Владислав, Діденко Оксана), третіми – с.Пироги (Невмивако Володимир, Сідоренко Ірина).

Загальнокомандне перше місце вибороли тенісисти с.В.Кринки (Сабірзянов Владислав, Сокіл Ігор, Діденко Оксана). Другими стали тенісисти с.Пироги (Невмивако Володимир, Капінос Костянтин, Сідоренко Ірина). Третіми були тенісисти ПП «Ремсільгосптехніка» м.Глобине (Мирний Віктор, Лисенко Юрій, Симчук Марина).

Командам переможців вручили кубки та грамоти. Спортсмени-переможці отримали грамоти та медалі.

Водночас організатори заходу висловлюють подяку uоловному судді змагань Пікулю Володимиру за чесне та обєктивне суддівство.