Вітаємо!
Дата: 09.02.2022 08:00
Кількість переглядів: 286
Сьогодні свій День народження святкує депутатка Глобинської міської ради ПРИХОДЬКО Світлана Володимирівна. Прийміть сердечні побажання міцного здоров’я, щастя, добра, любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій і добробут, а серце зігрівають тепло і повага рідних та близьких. Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, а його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами!