Щотижнева нарада

Дата: 16.02.2022 11:10

15 лютого секретар Глобинської міської ради Олександр Феденко провів робочу нараду за участю заступників міського голови Інни Авраменко, Олександра Кочерги, керуючої справами виконавчого комітету Наталії Четверікової, керівників структурних підрозділів виконавчого комітету і виконавчих органів Глобинської міської ради, керівників комунальних підприємств і закладів, старост населених пунктів територіальної громади.

У ході наради керівники структурних підрозділів виконкому міської ради, служб, комунальних підприємств та установ доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні завдання на поточний тиждень. Водночас учасники наради обговорили низку організаційних питань, зокрема щодо налагодження тісної співпраці структурних підрозділів виконавчих органів ради зі старостами.

За результатами наради були дані відповідні доручення.