Глобинська міська рада інформує

Дата: 24.02.2022 15:38

У міському будинку культури за участі керівництва громади, депутатів міської ради відбулася нарада з керівниками підприємств, установ, організацій міста, оперативних служб, силових структур, фізичними особами-підприємцями щодо ситуації в громаді й Україні. Обговорили заходи цивільної оборони громади під час воєнного стану, захисту населених пунктів, функціонування міських служб.

Зокрема окреслили першочергові дії, які забезпечать життєдіяльність міста і сіл громади: постачання електроенергії, води, забезпечення безперебійної роботи медичних та аварійних служб, системи оповіщення населення тощо.

Усі присутні висловили свою готовність гуртуватися для забезпечення життєдіяльності громади у особливий період.

Тож сьогодні ми маємо зберігати спокій, слідкувати за офіційними повідомленнями, не допускати паніки, вірити у Збройні Сили України.