Оперативна інформація станом на 4 березня 2022 р.

Дата: 04.03.2022 10:32

Триває 9-й день війни…

Вчора була спроба злому офіційного сайту громади, тому доступ до нього був тимчасово заблокований. Наразі веб-сайт громади відновлено, він працює у штатному режимі.

Ніч на Глобинщині пройшла спокійно. Порядок у громаді забезпечується силами тероборони, правоохоронних органів та громадських формувань.

Глобинська міська рада працює у посиленому режимі. Ви завжди можете звернутися за номерами нашої "гарячої лінії" 097-81-29-776, 066-91-58-157 стосовно будь-яких питань!

Продовжуємо приймати біженців. Опертивний штаб координує ЗБІР і НАДАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ: продукти харчування тривалого зберігання, дитяче харчування, памперси, ліки, засоби гігієни і побутова хімія, дорослий та дитячий одяг, постільна білизна, матраци, подушки, ковдри, рушники тощо.

Відповідальна особа цього напрямку роботи – Світлана, телефон 066-721-83-09.

Пункт прийому – відділ освіти виконавчого комітету міської ради (тупик Лікарняний, 1а). По старостинських округах громади пунктами прийому гуманітарної допомоги визначено місцеві заклади освіти.

Актуальною залишається потреба в помешканнях для переселенців. Всіх, хто може допомогти біженцям, прохаємо телефонувати відповідальним особам: Наталія (0661965611), Аліна (0993836329), Валентина (0663992489), Володимир (0507441998).

Наразі у громаді формуємо медичні дружини, з якими буде проведене відповідне навчання. Тому потрібні чоловіки і жінки у м.Глобине та населених пунктах громади, які готові надавати домедичну допомогу в екстремальних умовах на волонтерських засадах. Медична освіта – необов’язкова. Телефон координатора – 0662714585, Любов.

У торговельних закладах забезпечено безперебійне постачання хлібобулочними виробами. Основні групи товарів – у наявності, поповнення асортименту за можливості відбувається регулярно.

Кожен з нас може зробити свій маленький вклад у нашу велику ПЕРЕМОГУ!