17 жовтня відбулося пленарне засідання тридцять третьої (позачергової) сесії міської ради.

Дата: 18.10.2022 10:35

У ході роботи депутати прийняли рішення про передачу об’єктів комунальної власності. Внесено зміни до Положення про електронні петиції. Не знайшло підтримки питання про упорядкування структури апарату Глобинської міської ради та її виконавчого комітету. Прийняті рішення у сфері регулювання земельних відносин.

Цього дня депутати заслухали питання про стан розгляду електронної петиції щодо вуличного освітлення громади, яка набрала необхідну для розгляду кількість голосів. Як повідомлялося раніше, петиція розглянута на засіданні постійної комісії міської ради з питань управління комунальним майном, житлово-комунального господарства та будівництва та на засіданні виконавчого комітету. За результатами розгляду петиції на засіданні виконавчого комітету міської ради було доручено КП «Глобинське»  з 10 жовтня  відновити роботу об’єктів зовнішнього освітлення, згідно з переліком; встановити графік роботи вуличного освітлення вказаних об’єктів з часу настання темної пори доби до часу настання комендантської години у вечірній час доби. Проте 10 жовтня на виконання звернення начальника Полтавської ОВА Дмитра ЛУНІНА, у зв’язку з пошкодженням об’єктів критичної інфраструктури, що забезпечує електропостачання області, та з метою жорсткої економії енергоресурсів, розпорядженням міського голови від 10.10.2022 №270 відтерміновано на невизначений строк виконання рішення виконавчого комітету Глобинської міської ради від  07.10.2022  №284  «Про відновлення роботи вуличного освітлення у м. Глобине». Рада підтримала необхідність відтермінування питання ввімкнення вуличного освітлення до відновлення стабільної роботи енергосистеми в Україні.