A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 19-20.10.2022

Дата: 18.10.2022 14:00
Кількість переглядів: 4130

Фото без опису У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

Диспетчерська назва обладнання

Дата та орієнтовний час початку проведення ремонтних робіт

Дата та орієнтовний час закінчення проведення ремонтних робіт

Назва населеного пункту та перелік вулиць, де можливі тимчасові перерви в електропостачанні

ТП1617 Л2

19.10.2022 07:00

19.10.2022 19:00

м.Глобине
пров.Аграрний (б. 3, 5, 7),
вул.Володимирівська (б. 2),
вул.Калинова (б. 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 238),
вул.Корольова (б. 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 37, 39, 41/6),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 234)

ТП7208 Л1

19.10.2022 07:00

19.10.2022 19:00

с.Опришки
вул.Аврамчука В. (Горького) (б. 10, 13, 16, 17А, 19А, 20, 21а, 22, 22А, 23, 23а, 24, 25, 25-А, 26, 29, 30, 33, 35, 37)

ТП8205 Л2

19.10.2022 07:00

19.10.2022 19:00

с.Пустовійтове
вул.Жовтнева (б. 8),
вул.Центральна (б. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13)

Манжелія5ФедорівкаЛ5

19.10.2022 07:00

19.10.2022 19:00

с.Глушкове Друге
вул.Вишнева (б. 5)

с.Лубенщина
вул.Бондаренка (б. 1, 3, 5, 6, 11)

с.Манжелія
вул.Богуна (б. 1, 2, 3, 5, 6),
вул.Дорошенка (б. 1, 3, 4, 5, 8, 10, 11)

с.Манилівське
вул.Набережна (Пролетарська) (б. 6, 9, 11, 13, 14),
вул.Садова (б. 1, 3, 7, 9, 11, 14, 18),
вул.Центральна (Жовтнева) (б. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 32, 34, 37, 40, 41, 43, 46, 47, 49, 53)

с.Попівка
вул.Вишнева (Петровського) (б. 3, 7, 8, 13, 15),
вул.Гагаріна (б. 4, 6, 8, 10, 14, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 30, 36, 46),
вул.Калинова (Калініна) (б. 1, 2, 3, 6, 7, 9, 23),
вул.Котляревського (б. 1, 4, 5, 9),
вул.Незалежності (Леніна) (б. 3, 5, 8, 14, 15, 20, 25, 27, 29),
вул.Садова (б. 1, 2, 3, 4, 5)

с.Федорівка
вул.Бондаренка (б. 2),
вул.Гагаріна (б. 1, 2, 3, 4),
вул.Горького (б. 1, 2, 5, 7, 9, 9/1, 10, 11, 12, 16, 17),
вул.Леніна (б. 37),
вул.Мануїльського (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 21),
вул.Миру (Леніна) (б. 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 46, 48, 50, 51, 56, 58, 59, 63, 64, 67),
вул.Морозенка П, (б. 1, 9, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 30, 31, 33),
вул.Панаса Мирного (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 29),
вул.Першотравнева (б. 1, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 15, 16, 18, 21, 23, 26, 32, 34),
пров.Першотравневий (б. 30),
вул.Хорольська (б. 1, 8, 10, 11, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 27, 28),
пров.Центральний (б. 3, 4, 6, 7, 9),
вул.Чубинського Павла (Жовтнева) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 29, 32, 34),
вул.Шевченка (б. 1, 2, 4, 5, 6, 9, 13, 15, 19),
пров.Шкільний (б. 1, 2)

с.Федорівка
вул.Миру (Леніна) (б. 34)

Глобине1СовхозЛ6

19.10.2022 07:00

19.10.2022 19:00

м.Глобине
вул.Аграрна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10),
пров.Аграрний (б. 3, 5, 7),
вул.Богуна (б. 1, 3, 4),
вул.Вишнева (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13),
вул.Володимирівська (б. 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 482, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70А, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 902, 921, 962, 981, 100, 104, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 132, 136, 1361, 142, 146, 148),
вул.Дніпровська (б. 3, 4, 5, 5А, 6, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 291, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49),
вул.Заводська (б. 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23),
вул.Зелена (б. 2/24, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32),
туп.Інтернатний (б. 4, 6, 8, 12),
вул.Калинова (б. 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 238, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85/20),
вул.Корольова (б. 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 41/6, 42, 435, 44, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74/13, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 90-а, 92 А, 9310, 96, 97, 98, 998, 100, 101/3, 102, 103, 10410, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115А, 117, 119, 1218),
вул.Кошового(Олега Кошового) (б. 11, 38),
вул.Лізи Чайкіной (б. 1/11, 2/13, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 2616, 2714),
вул.Лобановського (б. 2, 5, 6, 8, 9),
вул.Мелодійна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 234),
вул.Олега Кошового (б. 2, 4, 515, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/20, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54/22, 72, 82, 92),
вул.Раїси Кириченко (б. 1/21, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38),
пров.Тобілевича (б. 4),
вул.Української Армії (б. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 27, 31, 33, 35, 37, 411),
вул.Флотська (б. 1, 2, 4, 6, 7, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 26, 30, 323),
пров.Челюскіна (б. 13)

с.Кордубанове
вул.Кордубанова (б. 2),
вул.Медова (б. 2, 4),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 5, 6/1),
вул.Незалежності (б. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 12, 14),
вул.Садова (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 15, 17, 21, 25, 30)

с.Новомосковське
вул.Весняна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37),
вул.Вишнева (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 40),
пров.Шкільний (б. 1)

с.Старий Хутір
вул.Весняна (б. 1, 2, 3, 6, 9),
вул.Дачна (б. 4, 6, 7, 9, 10, 12, 13),
вул.Зелена (б. 1, 3, 6/1, 6/2, 8, 10, 12),
вул.Миколаївська (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7),
вул.Набережна (б. 2, 3, 5, 6, 7),
вул.Першотравнева (б. 1, 4, 6),
туп.Сонячний (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7),
вул.Шевченка (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 14, 16)

м.Глобине
вул.Володимирівська (б. 144),
вул.Володимирівська (б. 53)

с.Новомосковське
вул.Весняна (б. 7),
вул.Весняна (б. 9)

ТП1218

19.10.2022 08:00

19.10.2022 17:00

м.Глобине
вул.Комарова (б. 1, 1А, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 19),
вул.Лєрмонтова (б. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 36),
вул.Південно-Кільцева (б. 59, 61, 63, 65, 69, 72, 73, 75, 75-А, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86),
вул.Рєпіна (б. 3, 3А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12),
вул.Убийвовк(Лялі Убийвовк) (б. 312, 4, 513, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 17А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31),
вул.Українки Л, (б. 3, 4, 4А, 5, 7, 9, 101, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19),
вул.Центральна (б. 248, 250, 252, 256, 258, 262, 264, 264А, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 278А, 282/88, 284, 286, 2902, 2921, 294, 296, 300, 302, 304/2, 3172, 319, 321, 327, 329, 331, 333, 337, 339, 341, 341А, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355)

м.Глобине
вул.Центральна (б. 256),
вул.Центральна (б. 266)

ТП7108 Л2

20.10.2022 07:00

20.10.2022 19:00

с.Устимівка
вул.Кошового О, (б. 2, 3, 5, 9, 11, 13, 17),
вул.Починка (б. 1, 8, 8 А, 10, 12, 14, 16, 18А, 20-А, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 46А, 49, 51, 53, 55)

Манжелія5ЗаможнєЛ3

20.10.2022 07:00

20.10.2022 19:00

с.Глибоке
вул.Кооперативна (б. 2, 3, 5, 7, 12, 15, 15 Г, 26, 33),
вул.Леніна (б. 3),
пров.Леніна (б. 3),
вул.Перемоги (б. 1, 3, 4, 5, 7, 10),
вул.Польова (б. 8, 11),
вул.Степова (б. 4)

с.Заможне
вул.Абрикосова (Бутиріна) (б. 1, 3, 8, 12, 12 ГП, 13, 17, 18, 20, 22),
пров.Банний (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6),
вул.Броварська (Жовтнева) (б. 5, 7, 9, 10, 12, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 62 ГП, 65),
вул.Гагаріна (б. 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39),
пров.Затишний (б. 4),
туп.Затишний (б. 1, 2, 3, 6, 7, 9),
вул.Зелений Клин (б. 2, 3),
вул.Леніна (б. 11),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30),
вул.Нагірна (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 33),
вул.Степова (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5 ГП, 6, 7, 9, 10),
вул.Удовіченка (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 26),
вул.Шкільна (б. 5, 6, 8),
пров.Шкільний (б. 3, 7)

ТП5518

20.10.2022 07:00

21.10.2022 07:00

с.Федорівка
вул.Морозенка П, (б. 1)

ПС Кирияковка 150/35/10 кВ

20.10.2022 07:00

20.10.2022 19:00

с.Битакове Озеро
вул.Озерна (б. 5),
вул.Степова (б. 5)

с.Кирияківка
вул.Багряна (Жовтнева) (б. 7/2, 8, 9, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 28, 29, 29-а, 30, 39, 41),
вул.Гагаріна (б. 6, 7, 8, 9, 13, 14, 17),
вул.Героїв Дніпра (б. 7, 12, 16, 18, 20, 24),
вул.Лисенка (б. 2, 7, 9, 10),
вул.Петра Сагайдачного (Леніна) (б. 29, 30, 34, 37, 39, 44, 46, 58, 70, 71, 73, 80, 100),
вул.Чкалова (б. 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15),
вул.Шевченка (б. 4, 6, 7, 16, 17, 19, 21, 25, 26, 27, 29, 40)

с.Мар`Їне
вул.Маряна (б. 2, 3, 14),
вул.Шевченка (б. 1, 4)

с.Опришки
вул.Аврамчука В. (Горького) (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 17А, 18, 19А, 20, 21а, 22, 22А, 23, 23а, 24, 25, 25-А, 26, 29, 30, 33, 35, 37),
вул.Весняна (Будьоного) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10),
вул.Вишнева (Жданова) (б. 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9),
вул.Гагаріна (б. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25-А, 26, 27),
вул.Зелена (Кірова) (б. 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18),
вул.Макаренка (б. 4, 9, 11, 13, 14, 16),
вул.Мелодійна (Фрунзе) (б. 1, 3, 5, 6, 7),
пров.Мелодійний (б. 2, 4, 9),
вул.Миру (Леніна) (б. 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21а, 22, 22а, 24, 25, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 60, 68, 68/2, 68/4),
вул.Молодіжна (Калініна) (б. 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 10, 10А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 28а, 29, 30, 31, 39),
вул.Набережна (б. 5, 12),
пров.Набережний (б. 2, 4, 6, 8, 14),
вул.Опришківська (б. 15),
вул.Партизанська (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 14, 16, 18, 20, 24, 26),
вул.Садова (б. 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10),
вул.Сонячна (Котовського) (б. 3, 4, 5, 6, 8),
вул.Спортивна (б. 2, 3, 4, 8, 10),
пров.Степовий (б. 1, 2, 3, 4, 5),
пров.Тихий (Леніна) (б. 1),
вул.Яблунева (Щорса) (б. 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 21, 27)

с.Пироги
вул.Набережна (б. 15)

с.Кирияківка
вул.Багряна (Жовтнева) (б. 7)

с.Опришки
вул.Миру (Леніна) (б. 25)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень