Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 21-24 жовтня

Дата: 19.10.2022 09:08
Кількість переглядів: 601

Фото без описуУ зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

Диспетчерська назва обладнання

Дата та орієнтовний час початку проведення ремонтних робіт

Дата та орієнтовний час закінчення проведення ремонтних робіт

Назва населеного пункту та перелік вулиць, де можливі тимчасові перерви в електропостачанні

Причина перерви в електропостачанні

ТП6116

21.10.2022 07:00

21.10.2022 19:00

с.Бабичівка
вул.Зарічна (Кірова) (б. 1, 3, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 11, 17, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46)

с.Устимівка
вул.Кірова (б. 21)

Виконання робіт з усунення дефектів на обладнанні

ТП8205 Л2

21.10.2022 07:00

22.10.2022 07:00

с.Пустовійтове
вул.Жовтнева (б. 8),
вул.Центральна (б. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

Ів.Селище9Ів.СелищеЛ2

21.10.2022 07:00

22.10.2022 07:00

с.Іванове Селище
вул.Гагаріна (б. 7, 10, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28),
вул.Горького (б. 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 24, 24 ГП, 27, 28, 83, 86),
вул.Зоряна (Пролетарська) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 15а, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 26, 27, 29, 31, 33, 35),
вул.Ів.Селищанська (б. 2, 4, 9, 12, 14, 22, 30),
вул.Красноармійська (б. 6),
вул.Лісова (Червоноармійська) (б. 2, 5, 9, 18, 25, 27, 32, 35, 37),
вул.Молодіжна (б. 3, 5, 6, 8, 10, 11),
вул.Набережна (б. 1, 2, 3, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 29),
вул.Новоукраїнська (б. 2, 5, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28),
вул.Травнева (Першотравнева) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14),
вул.Центральна (Леніна) (б. 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 23),
пров.Шкільний (Ватутіна) (б. 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

Глобине1ЖукиЛ3

21.10.2022 07:00

21.10.2022 19:00

с.Білоусівка
вул.Ю.Білоуса (б. 2)

с.Горби
вул.Гагаріна (б. 2),
туп.Зелений (б. 3),
вул.Зоряна (Бутиріна) (б. 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 14, 16, 18),
вул.Підгірна (б. 3),
вул.Свято-Михайлівська (Кірова) (б. 6, 8, 9, 21),
вул.Франка І, (б. 2, 4, 5, 5а, 6, 7)

с.Жуки
вул.Виноградна (Комсомольська) (б. 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 9А, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26А, 28, 30, 32, 37),
вул.Козацька (Жовтнева) (б. 1, 1а, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17),
пров.Матросова (б. 1, 2, 4, 6),
вул.Молодіжна (Леніна) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8б, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 15б, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28А, 31, 32, 33),
вул.Набережна (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15),
вул.Пушкіна (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 13, 15),
пров.Пушкіна. (б. 4, 6),
пров.Степовий (б. 2, 3, 3 Г, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 26),
вул.Хорольська (б. 1, 2, 3а, 5, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 43, 43а, 44, 45, 49, 50, 52, 54, 57, 58, 59, 60),
вул.Центральна (Пролетарська) (б. 1, 2, 3, 3а, 3 б, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 26, 37а),
пров.Шкільний (б. 1, 3)

с.Коломицівка
вул.Семенівська (Щорса) (б. 3, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29А, 30, 31, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 46, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 65)

с.Новоселівка
вул.Молодіжна (Леніна) (б. 1, 3),
вул.Новоселівська (б. 2, 3, 6, 11, 14),
пров.Степовий (б. 21)

с.Павлівка
вул.Набережна (б. 2, 3, 16, 21, 25, 26),
вул.Павлівська (б. 1, 17),
вул.Шкільна (б. 2, 4, 7, 8/1, 8/2, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 29, 32, 33, 34, 36, 38, 46, 48, 52, 56)

с.Сидори
вул.Гвардійська (б. 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 30а, 32, 40)

с.Жуки
вул.Молодіжна (Леніна) (б. 11),
вул.Молодіжна (Леніна) (б. 17),
вул.Центральна (Пролетарська) (б. 1),
вул.Центральна (Пролетарська) (б. 17),
вул.Центральна (Пролетарська) (б. 4),
вул.Центральна (Пролетарська) (б. 9)

Виконання робіт з усунення дефектів на обладнанні

ТП7110 Л2

21.10.2022 07:00

21.10.2022 19:00

с.Устимівка
вул.Академіка Вавилова (Леніна) (б. 37, 39),
вул.Шепелівська (Чапаєва) (б. 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 27)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

ТП3614 Л2

24.10.2022 08:00

24.10.2022 20:00

Малі Кринки
вул.Хмельницького Б, (б. 2),
вул.Чкалова (б. 3, 7)

с.Великі Кринки
вул.Богдана Хмельницького (б. 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27/1, 28, 30, 34, 50),
вул.Малокринківська (Карла Маркса) (б. 3, 4, 6, 7, 11, 12, 13, 15, 20, 22),
вул.Пирогова (б. 19),
вул.Чкалова (б. 1, 2, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 15, 15 а, 17, 21)

Виконання робіт пов'язаних з усуненням скарг споживачів

ТП5606

24.10.2022 08:00

24.10.2022 20:00

с.Манжелія
вул.Волошкова (50-років Жовтня) (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16),
вул.Молодіжна (Піонерська) (б. 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14),
вул.Чаврикова (б. 14),
вул.Шевченко Т,Г, (Леніна) (б. 5, 7, 10, 11, 12, 14),
вул.Шкільна (Щорса) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 12),
пров.Шкільний (б. 3)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень