A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Графік відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 26-28.10.2022

Дата: 24.10.2022 14:27
Кількість переглядів: 286

Фото без описуУ зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

Диспетчерська назва обладнання

Дата та орієнтовний час початку проведення ремонтних робіт

Дата та орієнтовний час закінчення проведення ремонтних робіт

Назва населеного пункту та перелік вулиць, де можливі тимчасові перерви в електропостачанні

Причина перерви в електропостачанні

ТП7110 Л3

26.10.2022 08:00

26.10.2022 20:00

с.Устимівка
вул.Академіка Вавилова (Леніна) (б. 33, 35, 58, 64)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

ТП1627 Л1

26.10.2022 08:00

26.10.2022 20:00

с.Новомосковське
вул.Весняна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37),
пров.Шкільний (б. 1)

с.Новомосковське
вул.Весняна (б. 7),
вул.Весняна (б. 9)

Виконання робіт пов'язаних з усуненням скарг споживачів

ТП3614 Л2

26.10.2022 08:00

26.10.2022 20:00

Малі Кринки
вул.Хмельницького Б, (б. 2),
вул.Чкалова (б. 3, 7)

с.Великі Кринки
вул.Богдана Хмельницького (б. 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27/1, 28, 30, 34, 50),
вул.Малокринківська (Карла Маркса) (б. 3, 4, 6, 7, 11, 12, 13, 15, 20, 22),
вул.Пирогова (б. 19),
вул.Чкалова (б. 1, 2, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 15, 15 а, 17, 21)

Виконання робіт пов'язаних з усуненням скарг споживачів

ТП8205 Л2

26.10.2022 08:00

26.10.2022 20:00

с.Пустовійтове
вул.Жовтнева (б. 8),
вул.Центральна (б. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

ТП7108 Л2

27.10.2022 08:00

27.10.2022 20:00

с.Устимівка
вул.Кошового О, (б. 2, 3, 5, 9, 11, 13, 17),
вул.Починка (б. 1, 8, 8 А, 10, 12, 14, 16, 18А, 20-А, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 46А, 49, 51, 53, 55)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

ТП8205 Л2

27.10.2022 08:00

27.10.2022 20:00

с.Пустовійтове
вул.Жовтнева (б. 8),
вул.Центральна (б. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

ТП1409

27.10.2022 08:00

27.10.2022 20:00

м.Глобине
вул.Космонавтів (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11А),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 4, 5, 8, 10, 12, 16, 18, 19, 21ПХ, 23, 25, 26, 29, 32)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

ТП9607 Л1

27.10.2022 08:00

28.10.2022 08:00

с.Романівка
вул.Центральна (Леніна) (б. 37, 38А, 39, 42, 43),
пров.Яблуневий (Леніна) (б. 1)

с.Романівка
вул.Центральна (Леніна) (б. 36)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

В.Кринки3Куп'єватеЛ3

28.10.2022 08:00

28.10.2022 20:00

с.Великі Кринки
вул.Затишна (Свердлова) (б. 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/12, 40),
пров.Кринківський (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 17, 18, 19, 20),
вул.Маяковського (б. 2, 4, 6, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27/30),
вул.Незалежності (Жовтнева) (б. 1, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 15, 16, 18, 21, 22, 23, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 45, 46, 47, 48, 51, 53, 54, 55, 57, 58/4, 59, 61, 63, 63А, 65, 67, 69),
вул.Пугачова (б. 1, 2, 4, 7, 9, 13),
вул.Пушкіна (б. 6, 8, 12, 20),
пров.Пушкіна. (б. 2, 5, 10, 14),
вул.Східна (Фрунзе) (б. 1, 2, 4, 5, 7, 10, 11, 11-А, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 22, 24),
вул.Челюскіна (б. 5, 9, 15),
пров.Челюскіна (б. 1а, 2, 4, 5, 10, 11),
вул.Шевченка (б. 1, 1/22, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 28, 30)

с.Куп`Євате
вул.Гагаріна (б. 2, 9, 10, 26),
вул.Загребельна (б. 5),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24),
вул.Нова (б. 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19),
вул.Садова (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28 Г, 29, 33),
вул.Сонячна (Жовтнева) (б. 2, 5, 7, 11, 12, 13, 16),
вул.Степова (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7),
вул.Центральна (Леніна) (б. 2, 3, 6, 7, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 60, 62, 64, 70, 72),
вул.Шевченка (б. 7, 17, 18, 19),
вул.Шкільна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8)

с.Лукашівка
вул.Степова (б. 1, 3, 5, 6, 8, 12, 16),
вул.Центральна (Чапаєва) (б. 1, 4, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 29, 35, 37, 39, 49, 51, 53)

с.Майданівка
вул.Дніпровська (Пархоменка) (б. 3),
вул.Рибальська (б. 7),
вул.Садова (Пролетарська) (б. 2),
вул.Хорольська (б. 5, 7, 24, 48)

с.Петрівка
пров.Крюківський (б. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 23),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8 /а, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25),
вул.Набережна (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9),
пров.Набережний (б. 2),
вул.Садова (б. 1, 1а, 4, 4ГП, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16),
вул.Хорольська (б. 1, 2, 2А, 3, 4, 7, 9, 13, 15, 17, 27),
вул.Центральна (Леніна) (б. 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31-А, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 41а, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 101, 103, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 130, 132, 134, 151),
вул.Шкільна (б. 15, 48, 74),
вул.Шкільна (Жовтнева) (б. 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 58А, 60, 62, 64, 66, 68, 70),
пров.Шкільний (Жовтневий) (б. 1, 2, 3, 4, 5)

с.Турбаї
вул.Гагаріна (б. 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23, 24, 25),
вул.Козацька (Леніна) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 21),
пров.Козацький (Леніна) (б. 4),
вул.Набережна (б. 2, 3, 4, 5, 6, 8),
вул.Т.Повстання (б. 1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 22),
вул.Шевченка (б. 1, 3, 4, 5, 7, 10),
пров.Шевченка (б. 3),
вул.Ю.Верхолаба (б. 1, 2, 5, 6)

с.Петрівка
вул.Центральна (Леніна) (б. 39),
вул.Шкільна (Жовтнева) (б. 15)

с.Турбаї
вул.Гагаріна (б. 6),
вул.Козацька (Леніна) (б. 17)

Виконання робіт з усунення дефектів на обладнанні

ТП1711 Л1

28.10.2022 08:00

28.10.2022 20:00

м.Глобине
вул.Травнева (б. 31, 33, 35, 43, 45, 47)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

ТП8318

28.10.2022 08:00

28.10.2022 20:00

с.Обознівка
вул.Пролетарська (б. 26)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

ТП7205 Л1

28.10.2022 08:00

28.10.2022 20:00

с.Опришки
вул.Гагаріна (б. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 14, 17, 18, 19, 23, 24, 25-А, 26, 27),
вул.Миру (Леніна) (б. 40, 51),
вул.Молодіжна (Калініна) (б. 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 10, 10А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 28а, 29, 30, 31, 39)

Виконання робіт пов'язаних з усуненням скарг споживачів

ТП9203

28.10.2022 08:00

28.10.2022 20:00

с.Іванове Селище
вул.Гагаріна (б. 7, 10, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28),
вул.Горького (б. 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 24, 24 ГП, 28, 83, 86),
вул.Набережна (б. 1, 2, 3, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 29),
вул.Новоукраїнська (б. 5, 22, 23, 24, 27, 28),
вул.Травнева (Першотравнева) (б. 1),
вул.Центральна (Леніна) (б. 1, 2, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 23),
пров.Шкільний (Ватутіна) (б. 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

ТП1711 Л2

28.10.2022 08:00

28.10.2022 20:00

м.Глобине
вул.Квіткова (б. 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40),
вул.Пушкіна (б. 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 7234),
вул.Травнева (б. 24/42, 26, 28, 30)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

В.Кринки3В.ДолинаЛ2

28.10.2022 08:00

28.10.2022 20:00

с.Великі Кринки
пров.Базарний (б. 3, 5, 7, 9),
вул.Гоголя (б. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 17, 22),
пров.Гоголя (б. 13),
вул.Молодіжна (б. 3, 4, 5/7, 8, 10, 11, 13, 15),
пров.Молодіжний (б. 1, 6),
вул.Набережна (б. 4, 8),
пров.Набережний (б. 2, 6, 7),
вул.Народна (Чапаєва) (б. 9, 11, 12, 13),
вул.Незалежності (Жовтнева) (б. 5, 60, 62, 621, 64, 66, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91/5, 92, 94, 96, 99, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 115/1, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 133),
вул.Перемоги (Пролетарська) (б. 4/2, 69, 6/9, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 48А, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 58 Б, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 68, 704, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 87, 89, 9513, 96, 97),
пров.Піонерський (б. 1, 2, 4),
вул.Полтавська (Леніна) (б. 14, 16, 162, 18, 30, 34, 36, 39, 402, 41, 47, 48, 48/87, 49, 49А, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67),
вул.Садова (б. 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16/4, 17, 19, 21, 21/2, 23),
пров.Степовий (б. 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12, 13, 15, 17, 19, 25, 27),
вул.Українська (Кірова) (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 342, 35, 3621, 3718, 38, 40, 401, 42, 44, 46),
вул.Фермерська (Колгоспна) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19),
вул.Шевченка (б. 23, 25, 29, 31, 33, 36, 38, 40, 41, 425, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 67, 68, 75, 76, 77, 78, 80/1, 81, 83, 84, 86, 89)

с.Весела Долина
вул.Затишна (Красіна) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 11, 15, 17, 18, 26),
пров.Зелений (б. 1, 3, 4, 5),
вул.Калинова (Воровського) (б. 1, 2, 4, 5, 5А, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 21, 22, 24, 27, 29, 31, 33, 35, 40, 52, 57),
пров.Кооперативний (б. 146),
вул.Миру (Жовтнева) (б. 1, 3, 4, 5, 6А, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 20а, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52),
вул.Набережна (б. 2, 4, 5, 8),
пров.Набережний (б. 2, 7, 19),
вул.Незалежності (Леніна) (б. 3, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 42, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77),
вул.Партизанська (б. 1, 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14),
вул.Перемоги (Пролетарська) (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41),
пров.Східний (б. 4, 8),
пров.Тихий (б. 1),
вул.Шатілова (б. 1, 3, 5),
вул.Шевченка (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32),
вул.Шкільна (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 38, 41, 43, 44, 45, 47, 51, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 60А, 61, 63, 64, 65, 66, 70, 76, 78 а, 80, 84, 88)

Виконання робіт з усунення дефектів на обладнанні

В.Кринки3В.КрынкиЛ1

28.10.2022 08:00

28.10.2022 20:00

Малі Кринки
вул.Нахімова (б. 2, 8)

с.Великі Кринки
вул.Дружби (б. 5, 7, 11, 15, 21),
пров.Дружби (б. 1, 3, 4, 9, 10, 13, 14, 17, 19, 25, 27),
вул.Колосова (б. 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13),
пров.Колосова (б. 9а),
вул.Космонавтів (б. 2, 2/1, 4),
вул.Лугова (б. 12),
пров.Луговий (б. 5, 6, 8, 9),
вул.Матросова (б. 3, 4, 5, 6, 7, 8),
пров.Матросова (б. 11),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25),
вул.Гагаріна (б. 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 29, 30, 30 Г, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 56, 58, 60),
вул.Незалежності (Жовтнева) (б. 126, 1301, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 158, 160, 161, 162, 164, 165, 165/1, 166, 167, 168, 169, 171, 175, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 195, 197),
вул.Перемоги (Пролетарська) (б. 78, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 100, 101, 102, 103, 106/2, 109, 113, 121, 121А),
вул.Першотравнева (б. 3, 4, 5, 6, 10),
вул.Пирогова (б. 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18),
вул.Полтавська (Леніна) (б. 7, 9, 9А, 11, 13, 15, 21, 23, 25, 52),
пров.Польовий (Калініна) (б. 4, 6),
вул.Поштова (б. 5),
пров.Поштовий (б. 3, 4, 6, 7, 7а, 8, 9, 10),
вул.Ювілейна (б. 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24),
вул.Нахімова (б. 4, 10, 10А, 12, 14)

Виконання робіт з усунення дефектів на обладнанні


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень