A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 26.10.2022 08:50
Кількість переглядів: 171

Фото без опису1. Повна назва документа державного планування:

«Детальний план території для проектування об’єкту будівництва: «Реконструкція комплексу, будівель та споруд №1 ТОВ «НВП» Глобинський м’ясомолочний комплекс», розташованого за межами населеного пункту (с. Петрівка) на території Глобинської  міської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області»

В звіті СЕО  проведена   оцінка впливу проекту детального плану території  на складові довкілля  (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Глобинська міська рада.
  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

дата подання Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки ДДП «Детальний план території для проектування об’єкту будівництва: «Реконструкція комплексу, будівель та споруд №1 ТОВ «НВП» Глобинський м’ясомолочний комплекс», розташованого за межами населеного пункту (с. Петрівка) на території Глобинської  міської територіальної громади кременчуцького району Полтавської області» - 19.10.2022 року;

дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту про СЕО на офіційному веб – сайті Глобинської міської територіальної  громади https://globynska-gromada.gov.ua/  - 26.10. 2022 року.

б) способи участі громадськості:

– надання письмових зауважень і пропозицій на адресу:  39000, Полтавська обл., Глобинський р-н, м. Глобине, вул. Центральна, 285, Тел. (05365) 24343.

в). дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань – громадські слухання не проводяться, громадське обговорення проводиться шляхом надання в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку ( відповідно частини 6,7 ст. 12 ЗУ Про стратегічну екологічну оцінку.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Глобинська міська рада, офіційний веб – сайті Глобинської міської територіальної громади  https://globynska-gromada.gov.ua/

Контактна особа – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Глобинської міської ради  - Пономарьов Сергій Борисович,

, тел. (05365) 24343;

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – виконавчий комітет Глобинської міської ради,  39000, Полтавська обл., Глобинський р-н, м. Глобине, вул. Центральна, 285. Тел..(05365) 24343 , електронна адреса – globino.mr@globyne-rada.gov.ua   щопонеділка  з 8.00 – 17.00 та у п’ятницю з 8.00 – 16.00. Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня опублікування на офіційному веб – сайті Глобинської міської ради  https://globynska-gromada.gov.ua/  з 26.10.2022 р. до 26.11.2022 року.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Офіційний веб – сайт Глобинської міської територіальної громади  https://globynska-gromada.gov.ua/;

Офіційний веб – сайт департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації http://www.eco-poltava.gov.ua/;

Офіційний веб – сайт департаменту охорони здоров’я  Полтавської облдержадміністрації http://uoz.gov.ua/

Звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування містобудівного проекту  «Детальний план території для проектування об’єкту будівництва: «Реконструкція комплексу, будівель та споруд №1 ТОВ «НВП» Глобнський м’ясомолочний комплекс», розташованого за межами населеного пункту (с. Петрівка) на території Глобинської  міської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області» оприлюднений 26.10.2022 року на офіційному веб – сайті Глобинської міської ради  https://globynska-gromada.gov.ua/

Строк громадського обговорення та консультування  становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення  і триває до 26.11. 2022 року включно.

4. проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня необхідність

 

Виконавчий комітет Глобинської міської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень