Проведено чергове засідання спостережної ради при КНП «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради

Дата: 09.11.2022 11:31

7 листопада 2022 року під головуванням голови спостережної ради Владислава Тютюнника за участю депутатів Глобинської міської ради, представників КНП «Глобинська міська лікарня» відбулося чергове засідання спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради.

На засіданні було заслухано директора КНП «Глобинська міська лікарня» Ігоря Балаховського щодо плану роботи підприємства та перспективи його розвитку у 2023 році. Зокрема, він зазначив, що завдяки вчасно проведеним заходам по оптимізації роботи лікарні проблему з функціонуванням закладу та виплатою заробітної плати медичному персоналу вдалося подолати.

У ході роботи спостережної ради виступаючі наголосили, що найголовніше завдання при проведенні подальшої оптимізації – не допустити зниження якості надання медичних послуг жителям громади та зберегти кадровий потенціал лікарні для виконання покладених на неї завдань.

Розглянувши питання, які були включені до порядку денного, члени спостережної ради прийняли відповідні рішення.