21 листопада - День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 15:39

Фото без описуУ День Гідності та Свободи міський голова, працівники виконавчого комітету міської ради, комунальних установ поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку у центрі міста на знак вшанування патріотизму та мужності тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

Станіслав ДЖУСЬ висловив слова вдячності бійцям, які захищали та нині захищають нашу територіальну цілісність, волонтерам, всім тим, хто наближує Перемогу у тилу. Очільник громади побажав мирного неба, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Хвилиною мовчання вшановано всіх Героїв, які віддали своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.