Відбулося засідання сесії

Дата: 25.11.2022 09:00

24 листопада відбулося пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Глобинської міської ради. У ході роботи депутати прийняли рішення про внесення змін до Програми соціального захисту населення Глобинської  міської ради на 2021-2025 роки; Програми  реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинської міської ради на 2021-2024 роки; Програми розвитку системи цивільного захисту Глобинської міської територіальної громади на 2021- 2025 роки; Програми підтримки діяльності та розвитку місцевої пожежної охорони Глобинської міської ради на період 2021-2025 роки; Програми розвитку архівної справи на території Глобинської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Внесено зміни та доповнення до бюджету Глобинської міської територіальної громади на 2022 рік. Зміни стосувалися перерозподілу фінансових ресурсів для придбання генераторів та пального до них, плати за енергоносії, придбання військових комплектів для хімічної розвідки працівникам місцевого  підрозділу ДСНС та інших видатків за важливими напрямками.

Робота депутатського корпусу була злагодженою та конструктивною.