Молодь і  громада: Обираємо майбутнє разом

Дата: 08.12.2022 11:56

Про комунікацію молоді і влади, розширення молодіжного простору, говорили 07 грудня на зустрічі «Молодь і  громада: Обираємо майбутнє разом».

Організували зустріч відділ культури, спорту, сім’ї та молоді спільно з відділом освіти та запросили до діалогу з учнями старших класів шкіл громади міського голову Станіслава Джуся та заступників міського голови Інну Авраменко та Олександра Кочергу.
Метою зустрічі було формування цікавих ідеї та напрямків, які дотичні до молодіжного життя громади, а також отримання запитань та пропозицій від молоді щодо співпраці, розвитку молодіжної політики та громади загалом.
Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері, всі присутні домовилися про співпрацю та наступні зустрічі з питань реалізації цікавих проектів, які впроваджуватимуться в життя спільними зусиллями посадовців та молоді.