Доки пам'ять жива…

Дата: 27.01.2023 14:56

Щороку 27 січня Україна разом із усією світовою спільнотою вшановує пам'ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків, дітей єврейської, ромської та інших національностей, які загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни. В Україні трагічним символом Голокосту стали жахливі події 1941 року в київському урочищі Бабин Яр, де було страчено близько 150 тис. осіб.

Сьогодні, 27 січня, біля пам’ятника Захисникам України відбувся мітинг, присвячений Міжнародному дню пам'яті  жертв Голокосту та Дню пам’яті Героїв Крут.

До учасників мітингу звернулися секретар Глобинської міської ради Олександр  Феденко та начальник другого відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Коваленко.  На жаль, історія України сповнена трагічних подій. Віками українці виборюють право вільно жити на своїй землі. І зараз зі зброєю в руках крок за кроком тисячі українців наближають Перемогу над російським агресором. Щира вдячність та низький уклін всім Захисникам України.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника присутні вшанували світлу пам’ять багатомільйонних жертв Голокосту 1933-1945 років й усіх, хто поклав своє життя, виборюючи свободу України.