A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Графік відключень електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на 14.02.2023 року

Дата: 09.02.2023 09:03
Кількість переглядів: 224

 

У зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

 

Диспетчерська назва обладнання

Дата та орієнтовний час початку проведення ремонтних робіт

Дата та орієнтовний час закінчення проведення ремонтних робіт

Назва населеного пункту та перелік вулиць, де можливі тимчасові перерви в електропостачанні

Причина перерви в електропостачанні

КТП-1158 с.Шепелівка ПЛ-0,4 КВ КТП-1158 л-3 с.Шепелівка

14.02.2023 08:00

14.02.2023 16:00

с.Шепелівка
вул.Незалежності (б. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 37)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

ком.4 Ламане

14.02.2023 08:00

14.02.2023 16:00

с.Ламане
вул.Гагаріна (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 9А, 10, 11, 13, 19, 20, 25, 26-а, 30, 33, 34, 34А, 37, 37-А, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64),
вул.Куліша О, (Щорса) (б. 1, 2, 2А, 3, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16),
вул.Левада (б. 1, 3, 4, 7, 8),
вул.Набережна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11-Б, 12, 13, 14, 16, 16-А, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 37),
вул.Шевченка (б. 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 30, 31, 33, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 52-б, 53, 54, 55, 55а, 56А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68 ГП)

с.Манжелія
вул.Молодіжна (Піонерська) (б. 16, 20, 23, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 44, 47, 48, 51, 54),
вул.Набережна (б. 13, 17, 17а, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 36, 37, 38, 39, 42, 45, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 51А, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66А)

с.Ламане
с. Ламане, вул. Гагаріна,
вул.Гагаріна (б. 19, 34/2),
с. Ламане, вул. Набережна

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

КТП-8207 с.Б.Вербки ПЛ-0,4 кВ КТП-8207 л-2 с.Б.Вербки

14.02.2023 09:00

14.02.2023 15:00

с.Балабушині Верби
вул.Фруктова (Фрунзе) (б. 5),
вул.Хліборобів (Кірова). (б. 1, 3, 10, 15, 18)

с.Пустовійтове
вул.Фруктова (Фрунзе) (б. 3, 5),
вул.Хліборобів (Кірова) (б. 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29)

Виконання робіт пов'язаних з усуненням скарг споживачів

КТП-3203 с.В.Кринки

14.02.2023 08:00

14.02.2023 16:00

с.Великі Кринки
вул.Незалежності (Жовтнева) (б. 5, 102, 106, 108, 110, 133),
вул.Полтавська (Леніна) (б. 14, 16, 162, 18, 30, 34, 36, 402, 48/87)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

КТП-3111 с.В.Кринки

14.02.2023 08:00

14.02.2023 16:00

Малі Кринки
вул.Нахімова (б. 2, 8)

с.Великі Кринки
пров.Луговий (б. 5, 6, 8, 9),
вул.Матросова (б. 3, 4, 5, 6, 7, 8),
пров.Матросова (б. 11),
вул.Лугова (б. 12),
вул.Перемоги (Пролетарська) (б. 78, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 100, 101, 102, 103, 106/2, 109, 113, 121, 121А),
пров.Польовий (Калініна) (б. 4, 6),
вул.Нахімова (б. 4, 10, 10А, 12, 14)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

КТП-3614 с.В.Кринки ПЛ-0,4 кВ КТП-3614 л-1 с.В.Кринки

14.02.2023 09:00

14.02.2023 15:00

Малі Кринки
вул.Кіріченко Р, (П.Комуни) (б. 8, 9, 10, 18, 20, 40, 42, 44),
вул.Хмельницького Б, (б. 52),
вул.Чкалова (б. 1)

с.Великі Кринки
вул.Раїси Кириченко (Паризької Комуни) (б. 1, 4, 6, 14, 24)

Виконання робіт пов'язаних з усуненням скарг споживачів

ПЛ-10 кВ Устимівка ПС Семенівка 35/10 кВ

14.02.2023 08:00

14.02.2023 16:00

с.Вербки
вул.Гагаріна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6),
пров.Гагаріна (б. 1, 2, 3, 5),
вул.Дружби (б. 1, 8, 11),
пров.Дружби (б. 4, 9),
вул.Залізна(Чапаєва) (б. 5, 11, 12, 13, 21),
пров.Кошового (б. 3, 4, 6),
вул.Матросова (б. 1, 2, 4, 6, 10),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 20),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 4, 5, 7, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 30, 31, 36, 37, 39, 43, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 55, 60, 62, 65, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 84),
пров.Пасічний(Леніна) (б. 1, 3, 5, 7),
вул.Перемоги (б. 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 21),
вул.Розбийгори(Леніна) (б. 1, 2, 3, 4, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 34, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 50, 52, 57, 60, 61, 62, 64, 66, 68),
вул.Садова(Ж. Революції) (б. 2а, 5, 7, 8, 9, 10, 11а, 12, 14, 18, 20, 22),
вул.Сіхна (б. 4, 11, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27),
вул.Спортивна(Комсомольська) (б. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16)

с.Герасимівка
вул.Глібова (б. 2),
вул.Замулівська(Леніна) (б. 3, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 24),
вул.Незалежності (б. 5),
вул.Перемоги (б. 8, 9, 10, 16, 18, 20),
вул.Степова (б. 2, 3, 4, 5)

смт.Семенівка
вул.Незалежності (Леніна) (б. 176)

с.Устимівка
вул.Залізнодорожня (б. 2, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 22),
вул.Заозерна (б. 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 27, 29, 31),
вул.Механізаторська (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 11, 12, 13, 19, 21, 23, 27, 33, 35, 37),
пров.Механізаторський (б. 1, 2, 15),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14),
вул.Ромоданівська(Леніна) (б. 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 221, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 62, 64, 65, 67, 75, 77, 81, 83, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 113, 119, 123, 126, 129),
вул.Спортивна (б. 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 21, 22, 222, 25, 26, 30, 32),
пров.Спортивний (б. 7),
вул.Степова (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 30, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 68, 70, 72),
вул.Транспортна (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 24),
пров.Транспортний (б. 1, 3, 6, 8, 10, 26),
вул.Шевченка (б. 2, 3, 4, 6, 8, 9, 12, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29),
пров.Шевченка (б. 1, 7),
вул.Шкільна (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16)

с.Шепелівка
вул.І.Франка (б. 2, 3),
вул.Леніна (б. 3, 4, 6, 9, 10, 11, 13),
вул.Лесі Українки (б. 7),
вул.Степова (б. 23),
вул.Шевченка (б. 13),
вул.Шкільна (б. 1, 2, 3)

с.Устимівка
вул.Шевченка (б. 13, 14, 16, 20, 20А, 20б)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень