Остапчук Олександр Михайлович(09.08.1987-28.01.2023)

Дата: 24.02.2023 09:26

Фото без описуНародився Олександр 9 серпня 1987 року в  с. Пустовійтове, де й промайнуло його дитинство і шкільні роки. Строкову службу проходив у прикордонних військах на Закарпатті.

Потім навчався у Полтавському будівельному професійно-технічному училищі, після закінчення якого повернувся до рідного села, працював будівельником у агрофірмі “Пустовійтове”.

У 2014 році довелося захищати Батьківщину в зоні АТО,  11 листопада 2022 року став на захист свого дому, родини та України від російських окупантів і робив це до останнього подиху.

Службу солдат Олександр Остапчук проходив у військовій частині А4020 на посаді навідника 2-го відділення кулеметного взводу 3-ї стрілецької роти.

Загинув 28.01.2023 року виконуючи обов`язки військової служби, вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність у районі населеного пункту Дворічне Куп`янського району Харківської області.

Похований у с. Пустовійтове.