Герой нашого часу

Дата: 24.02.2023 16:40

24 лютого минає рік з дня загибелі жителя с. Обознівка старшого солдата Збройних Сил України, учасника російсько-української війни Кошелева Павла. Боляче стискається серце від того, що Україна у вогні і стражданні… На злеті гинуть молоді, сильні, вірні сини України… Павло Кошелев  загинув 24 лютого 2022 року у результаті повітряного удару по позиції підрозділу.

Цьогоріч  2 травня Павло зустрів би своє 22-річчя, однак тепер йому назавжди - 20… Попереду Павла чекало щасливе майбутнє, він міг би жити, створити сім’ю, виховувати дітей, але ворог знищив ці плани… Загибель Воїна, це трагедія для родини, для всієї громади, для держави…

Указом Президента України від 19.04.2022 № 263/2022 Павло Кошелев посмертно нагороджений  медаллю "Захисник Вітчизни"

Він назавжди залишиться в наших серцях, бо Герої не вмирають!