День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 17.03.2023 10:43

Фото без описуКомунальні блага стали настільки звичними, що ми не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя без роботи цих служб. Працівники комунальних підприємств піклуються, щоб у наших домівках була вода, щоб тішили око прибрані вулиці та парки.

Щорічно у третю неділю березня в Україні відзначають День житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. З цієї нагоди 17 березня, напередодні свята, міський голова Станіслав Джусь та заступник міського голови Олександр Кочерга привітали з професійним святом працівників  КП «Глобинське», вручили грамоти міського голови. Керівники громади подякували працівникам комунального підприємства за самовіддану працю, яка забезпечує життєво важливі потреби громадян і належне функціонування житлово-комунального господарства, та побажали довгоочікуваних перемоги й миру, міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у нелегкій, але такій потрібній людям справі!