Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Графік відключень електроенергії у зв"язку з проведенням ремонтних робіт на 29.03.2023 року

Дата: 24.03.2023 08:49
Кількість переглядів: 112

Фото без описуУ зв'язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці
 

Диспетчерська назва обладнання

Дата та орієнтовний час початку проведення ремонтних робіт

Дата та орієнтовний час закінчення проведення ремонтних робіт

Назва населеного пункту та перелік вулиць, де можливі тимчасові перерви в електропостачанні

Причина перерви в електропостачанні

ПЛ-10 кВ Устимівка ПС Семенівка 35/10 кВ

29.03.2023 08:00

29.03.2023 18:00

с.Вербки
вул.Гагаріна (б. 1, 2, 3, 4, 5),
пров.Гагаріна (б. 1, 2, 3, 5),
вул.Дружби (б. 1, 8, 11),
пров.Дружби (б. 4, 9),
вул.Залізна(Чапаєва) (б. 5, 11, 12, 13, 21),
пров.Кошового (б. 3, 4, 6),
вул.Матросова (б. 1, 2, 4, 6, 10),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 20),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 4, 5, 7, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 30, 31, 36, 37, 39, 43, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 55, 60, 62, 65, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 84),
пров.Пасічний(Леніна) (б. 1, 3, 5, 7),
вул.Перемоги (б. 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 21),
вул.Розбийгори(Леніна) (б. 1, 2, 3, 4, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 34, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 50, 52, 57, 60, 61, 62, 64, 66, 68),
вул.Садова(Ж. Революції) (б. 2а, 5, 7, 8, 9, 10, 11а, 12, 14, 18, 20, 22),
вул.Сіхна (б. 4, 11, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27),
вул.Спортивна(Комсомольська) (б. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16)

с.Герасимівка
вул.Глібова (б. 2),
вул.Замулівська(Леніна) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26),
вул.Молодіжна (б. 17),
вул.Незалежності (б. 5),
вул.Перемоги (б. 8, 9, 10, 16, 18, 20),
вул.Степова (б. 2, 3, 4, 5, 10)

смт.Семенівка
вул.Незалежності (Леніна) (б. 176)

с.Устимівка
вул.Залізнодорожня (б. 2, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 22),
вул.Заозерна (б. 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 27, 29, 31),
вул.Механізаторська (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 11, 12, 13, 19, 21, 23, 27, 33, 35, 37),
пров.Механізаторський (б. 1, 2, 15),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14),
вул.Ромоданівська(Леніна) (б. 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 221, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 62, 64, 65, 67, 75, 77, 81, 83, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 113, 119, 123, 126, 129),
вул.Спортивна (б. 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 21, 22, 222, 25, 26, 30, 32),
пров.Спортивний (б. 7),
вул.Степова (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 30, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 68, 70, 72),
вул.Транспортна (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 24),
пров.Транспортний (б. 1, 3, 6, 8, 10, 26),
вул.Шевченка (б. 2, 3, 4, 6, 8, 9, 12, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29),
пров.Шевченка (б. 1, 7),
вул.Шкільна (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16)

с.Шепелівка
вул.І.Франка (б. 2, 3),
вул.Леніна (б. 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13),
вул.Лесі Українки (б. 7),
вул.Степова (б. 19, 20, 21, 23),
вул.Шевченка (б. 13),
вул.Шкільна (б. 1, 2, 3)

с.Устимівка
вул.Шевченка (б. 13, 14, 16, 20, 20А, 20б)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

КТП-3209 с.В.Кринки

29.03.2023 08:00

29.03.2023 17:00

с.Великі Кринки
вул.Перемоги (Пролетарська) (б. 46, 48, 48А, 52, 54, 55, 56, 58),
вул.Полтавська (Леніна) (б. 63, 65, 67),
вул.Українська (Кірова) (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

ком.14 Недогарки

29.03.2023 08:00

29.03.2023 17:00

с.Весела Долина
вул.Незалежності (Леніна) (б. 47, 60),
вул.Перемоги (Пролетарська) (б. 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41)

смт.Градизьк
вул.8 Березня (б. 12, 4а),
вул.Білаша Олександра (Чапаєва) (б. 46, 50, 52, 56, 58, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 71, 74, 74а, 74Б, 81, 83/1, 87, 8977),
вул.Бориса Матроса (Пролетарська) (б. 1, 6, 10, 12),
вул.Борисівська (б. 410, 62),
вул.Вишнева (б. 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 221, 23, 2429, 2636),
пров.Вишневий (б. 4, 6, 7, 8, 10),
вул.Гвардійська (б. 4, 5, 7, 8, 9, 10, 112, 112, 12, 13, 14/36, 15, 18, 20, 21, 231, 24, 26, 34, 36, 38, 40, 42, 72, 74, 78, 80, 82, 82а, 842, 86/4, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 104а, 106, 108, 110, 112а, 112Б, 114, 116, 118, 120, 122, 122а, 124, 124А, 126, 130, 134, 136, 138, 1402, 1421, 144, 146, 148, 150, 152, 154),
вул.Героїв Дніпра (б. 5, 72, 8, 10, 10/11, 18, 202, 21, 221, 24, 25, 28, 30, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 582, 58А, 5921, 6118, 63, 6419, 65, 6616, 67, 68, 69, 70, 71, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 828, 83, 84, 85, 87),
вул.Горького (б. 1, 2, 4, 7, 8, 9, 12, 13, 1510, 19, 20, 21),
вул.Грушевського (б. 1, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22),
вул.Дворянська (Жовтнева) (б. 47, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 62),
вул.Зоряна (Кірова) (б. 273, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 2214, 23, 247, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 3665, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 4567, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63),
пров.Квітневий (б. 122, 220, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 12а, 14, 24),
вул.Київська (б. 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 19, 21, 23, 25, 27, 33А, 35, 37, 37А, 39, 52, 56, 58, 60, 61, 6238, 6447, 66, 69, 70А, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 77, 79156),
вул.Коцюбинського (б. 1А, 3, 3а, 3-Б, 4, 6, 8, 10, 12),
вул.Крата П, (б. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20),
вул.Кутузова (б. 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 191),
вул.Лєрмонтова (б. 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 32, 34),
вул.Лугова (б. 3, 4, 5, 6, 8),
вул.Маяковського (б. 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18А, 19, 21, 25, 27),
пров.Маяковського (б. 1, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 8, 9, 10, 11, 12А),
вул.Мелодійна (Щербакова) (б. 1, 21, 2А, 3, 3кв.2, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 121, 13, 13А, 15, 16, 16А, 18, 18А, 19/1в, 19А, 20, 21, 22, 28, 30, 32, 34, 34А, 36, 36а, 3838),
вул.Мечнікова (б. 1, 1А),
вул.Мічуріна (б. 26, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16),
пров.Молодіжний (б. 1А, 2а, 3, 4, 5, 6),
вул.Морська (П.Лумумби) (б. 3),
вул.Нова (Фрунзе) (б. 1, 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 4725, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 57, 58, 591, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 7576, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 871, 88, 8926, 91, 92, 93, 94, 942, 94А, 94Б, 94-д, 95, 9624, 97, 98, 100, 101А, 101-А, 102, 103, 103А, 103Б, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114/29),
вул.Остапа Вишні (Фурманова) (б. 1, 3, 4, 5, 8, 10, 12, 142, 161, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30),
вул.Островського (б. 5, 6, 8, 11, 15, 17),
пров.Островського (б. 18, 3, 4, 5, 6, 7),
вул.Пасічна (Петровського) (б. 2/85, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17),
вул.Пивогірська (Парижської Комуни) (б. 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 19),
вул.Підгірна (б. 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 4723, 48, 49, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 72, 80, 82),
вул.Покровська (Комсомольська) (б. 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 211, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 3617, 3716, 38, 3915, 40, 41, 42, 43, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 872, 87А, 89, 89А, 91),
пров.Покровський (Комсомольський) (б. 3, 4, 5),
вул.Почтова (б. 1, 3, 6, 8, 10, 11, 14),
вул.Проектна (б. 175, 277, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 19а9, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26/18, 2618, 28/11, 30, 32, 34, 36, 38),
вул.Пушкіна (б. 3, 6, 10, 12, 15, 162, 17, 19, 20, 24, 26, 28, 30А, 32, 34),
пров.Пушкіна (б. 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 20),
вул.Раїси Кириченко (Дзержинського) (б. 139, 2, 3, 4, 42, 5, 7, 8, 9, 10/6, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40),
вул.Рєпіна (б. 110, 28, 3, 3А, 4, 6, 7, 7а, 7б, 7Б, 8, 9, 970, 10, 11, 12, 13, 14, 1672, 1879, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 3617, 40, 42, 42А, 44, 46, 48, 50, 52, 52А),
пров.Рєпіна. (б. 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 26),
вул.Садова (б. 148),
вул.Січева (б. 1, 3, 5),
вул.Сонячна (Луначарського) (б. 1, 1а, 1Б, 1г, 1Д, 1Є, 212, 2А, 2Б, 2-Б, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 1815, 19А),
вул.Суворова (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10),
вул.Українки Л, (б. 1, 1А, 1Б, 4, 5, 7, 81, 9, 101, 11, 12/2, 13, 14, 15, 17, 18А, 24, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41),
пров.Хорольський (б. 1, 3, 4, 5, 7, 10, 12),
вул.Шевченка (б. 1, 1А, 1Б, 1в, 2, 2А, 2б, 2Б, 2-Б, 2В, 3, 4, 5, 5а, 6, 713, 7А, 7-Б, 8, 8а, 11, 13, 13А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 2745),
вул.Щепкіна (б. 160, 3, 5/85, 6, 8/83)

смт.Градизьк
смт Градизьк, вул. Гвардійська,
вул.Гвардійська (б. 27),
вул.Героїв Дніпра (б. 13, 84Л),
смт Градизьк, вул. Лугова,
вул.Мелодійна (Щербакова) (б. 40а),
смт Градизьк, вул. Островського,
вул.Островського (б. 21),
вул.Покровська (Комсомольська) (б. 24),
вул.Почтова (б. 3, 4),
вул.Пушкіна (б. 2а),
вул.Раїси Кириченко (Дзержинського) (б. 12, 25),
смт Градизьк, вул. Сонячна (Луначарського),
вул.Сонячна (Луначарського) (б. 19/17),
смт Градизьк, вул. Старокиївська (Леніна),
вул.Старокиївська (Леніна) (б. 71, 91),
вул.Шевченка (б. 5-А)

Виконання робіт з усунення дефектів на обладнанні

ПЛ-0,4кВ Л-1 с.Семимогили

29.03.2023 08:00

29.03.2023 17:00

с.Семимогили
вул.Козацька (Колгоспна) (б. 1, 4, 6, 8, 10),
вул.Котляревського (б. 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10),
вул.Михайла Калачевського (Жовтнева) (б. 21/2, 23, 25, 27а, 33, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 62, 64, 68, 72),
вул.Степова (б. 2, 3, 4, 5, 7),
вул.Тімірязєва (б. 3, 4, 6, 8, 10)

Виконання робіт пов'язаних з усуненням скарг споживачів

ПЛ-0,4кВ Л-1 с. В.Кринки

29.03.2023 08:00

29.03.2023 17:00

Малі Кринки
вул.Кіріченко Р, (П.Комуни) (б. 8, 9, 10, 18, 20, 40, 42, 44),
вул.Хмельницького Б, (б. 52),
вул.Чкалова (б. 1)

с.Великі Кринки
вул.Раїси Кириченко (Паризької Комуни) (б. 1, 4, 6, 14, 24)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

ПЛ-0,4кВ Л-2 с. Б.Верби

29.03.2023 08:00

29.03.2023 17:00

с.Балабушині Верби
вул.Фруктова (Фрунзе) (б. 5),
вул.Хліборобів (Кірова). (б. 1, 3, 10, 15, 18)

с.Пустовійтове
вул.Фруктова (Фрунзе) (б. 3, 5),
вул.Хліборобів (Кірова) (б. 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29)

Виконання робіт пов'язаних з усуненням скарг споживачів

КТП-1203 м.Глобине

29.03.2023 08:00

29.03.2023 17:00

м.Глобине
пров.Дружній (б. 19, 2А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 30, 32, 35),
вул.Котляревського (б. 47),
туп.Принасипний (б. 1, 2),
вул.Феодосія Рогового (б. 15),
вул.Центральна (Леніна) (б. 2-А, 2В, 4, 4А, 6, 6А, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 26А, 28, 30, 32, 34, 36, 382, 401, 401б, 42, 44, 48, 50А, 52, 54, 56, 60, 62, 63/27, 64, 64А, 65, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85А, 86, 87, 89, 902, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107А, 107-Б, 108, 10922, 110, 111/19, 112, 112А, 113, 11424, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 1271, 131, 133, 133А, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 151, 153, 155, 157, 161, 161 Г, 16529, 167, 169, 171, 175, 177, 179)

м.Глобине
м. Глобине, вул. Центральна (Леніна),
вул.Центральна (Леніна) (б. 16, 62, 68, 159, 161, 162/22, 275)

Виконання робіт пов'язаних з усуненням скарг споживачів

ПЛ-0,4кВ Л-3 м.Глобине

29.03.2023 08:00

29.03.2023 17:00

м.Глобине
вул.Шкільний бульвар (б. 16, 20, 22, 24, 28, 28А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 4639)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

КТП-3210 с.В.Кринки

29.03.2023 08:00

29.03.2023 17:00

с.Великі Кринки
вул.Молодіжна (б. 3, 4, 5/7, 8, 10, 11, 13, 15),
пров.Молодіжний (б. 1, 6),
вул.Перемоги (Пролетарська) (б. 4/2, 6/9, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38),
вул.Полтавська (Леніна) (б. 58, 60, 62),
вул.Фермерська (Колгоспна) (б. 1, 1Д, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

ПЛ-10 кВ Кордубанове ПС Глобине150/35/10

29.03.2023 08:00

29.03.2023 20:00

м.Глобине
вул.Аграрна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10),
пров.Аграрний (б. 3, 5, 7),
вул.Богуна (б. 1, 3, 4),
вул.Вишнева (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13),
вул.Володимирівська (б. 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 482, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70А, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 902, 921, 96/2, 981, 100, 104, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 132, 136, 1361, 142, 146, 148),
вул.Дніпровська (б. 3, 4, 5, 5А, 6, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 291, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49),
вул.Заводська (б. 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23),
вул.Зелена (б. 2/24, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32),
туп.Інтернатний (б. 4, 6, 8, 12),
вул.Калинова (б. 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 238, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85/20),
вул.Корольова (б. 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 41/6, 42, 44, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74/13, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 90-а, 92 А, 9310, 94, 96, 97, 998, 100, 101/3, 102, 103, 10410, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 1218),
вул.Кошового(Олега Кошового) (б. 11, 38),
вул.Лобановського (б. 2, 5, 6, 8, 9),
вул.Мелодійна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 234),
вул.Олега Кошового (б. 2, 4, 515, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/20, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54/22, 72, 82, 92),
вул.Раїси Кириченко (б. 1/21, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38),
пров.Тобілевича (б. 4),
вул.Української Армії (б. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 27, 31, 33, 35, 37, 411),
вул.Флотська (б. 1, 2, 4, 6, 7, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 26, 30, 323),
вул.Чайкіної (Лізи Чайкіної) (б. 1/11, 2/13, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 2616, 2714),
пров.Челюскіна (б. 3/1)

с.Кордубанове
вул.Кордубанова (б. 2),
вул.Медова (б. 2, 4),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 5, 6/1),
вул.Незалежності (б. 1, 2, 4, 6, 7, 12, 14),
вул.Садова (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 15, 17, 21, 30)

с.Новомосковське
вул.Весняна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37),
вул.Вишнева (б. 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 40),
пров.Шкільний (б. 1)

с.Старий Хутір
вул.Весняна (б. 1, 2, 3, 6, 9),
вул.Дачна (б. 4, 6, 7, 9, 10, 12, 13),
вул.Зелена (б. 1, 3, 6/1, 6/2, 8, 10, 12),
вул.Миколаївська (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7),
вул.Набережна (б. 2, 3, 5, 6, 7),
вул.Першотравнева (б. 1, 4, 6),
туп.Сонячний (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7),
вул.Шевченка (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 14, 16)

м.Глобине
м. Глобине, вул. Вишнева,
м. Глобине, вул. Володимирівська (Карла Маркса),
вул.Володимирівська (б. 33, 41, 41а, 43, 51, 53, 53-А, 59-Б, 59-В, 61-А, 134/2, 144, 176, 180, 186, 186К, 202А, 203, 218, 222-а, 228),
м. Глобине, вул. Заводська,
вул.Заводська (б. 20а),
м. Глобине, вул. Зарічна,
м. Глобине, вул. Калинова (Калініна),
м. Глобине, вул. Корольова (Свердлова),
вул.Корольова (б. 33),
вул.Лобановського (б. 1/17, 10)

с.Жуки
вул.Молодіжна (Леніна) (б. 1-Б, 1-В)

с.Новомосковське
вул.Весняна (б. 7, 9, 14)

с.Старий Хутір
вул.Першотравнева (б. 1,3,3-А, 2),
туп.Сонячний (б. 3)

Виконання робіт з усунення дефектів на обладнанні

КТП-1707 м.Глобине

29.03.2023 08:00

29.03.2023 17:00

м.Глобине
вул.Берегова ( Плєханова) (б. 1А, 2, 2/21, 3, 3/12, 4, 7, 8, 9, 10А, 11, 12, 14, 16, 17, 19),
пров.Державності (Паризької комуни) (б. 4, 6, 6А),
вул.Державності (Паризької Комуни) (б. 1, 2, 3, 4, 6, 61, 62, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 30)

м.Глобине
вул.Гагаріна (б. 108)

Виконання робіт пов'язаних з усуненням скарг споживачів

КТП-5405 с.Фрунзовка

29.03.2023 08:00

29.03.2023 17:00

с.Троїцьке
вул.Набережна (Ч.Зірка) (б. 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 28, 30)

Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

к.1 Бабичівка

29.03.2023 08:00

29.03.2023 20:00

с.Бабичівка
пров.Гагаріна (б. 1, 3, 4, 8, 9, 12),
пров.Горького (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14),
вул.Зарічна (Кірова) (б. 1, 3, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 11, 17, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46),
вул.Зелена (Петровського) (б. 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 23),
вул.Калинова (Жовтнева) (б. 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 24, 24а, 25, 25а, 27, 31, 35, 37, 39, 39А),
вул.Леніна (б. 10),
вул.Набережна (б. 1, 3, 4),
пров.Сонячна (Чапаева) (б. 2, 3, 5, 6, 8, 12, 14, 16),
вул.Травнева (Першотравнева) (б. 1, 3, 8, 9, 11, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48-А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 58 ГП, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65),
пров.Чапаєва (б. 9),
вул.Челюскіна (б. 4, 5, 7),
пров.Челюскіна (б. 6),
вул.Чехова (б. 4, 17),
вул.Чкалова (б. 1, 2, 3, 7, 9, 11, 13, 15),
вул.Шевченка (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 27, 28, 29),
пров.Шевченка (б. 16, 25, 26, 32),
вул.Шкільна (Леніна) (б. 1, 2, 3, 5, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 24, 26, 31, 32, 33, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43а, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 65а, 67, 70, 70а, 71, 72, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 91, 95, 97, 98, 102, 109, 110)

с.Набережне
вул.Берегова (б. 18, 27, 44, 46),
вул.Гагаріна (б. 4, 6, 7, 9, 10, 12, 20, 24, 49),
пров.Дачний (Леніна) (б. 4),
вул.Кагамлицька (Леніна) (б. 1, 1а, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 62),
вул.Калинова (Жовтнева) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9-Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 35, 39, 41, 43, 47, 49),
вул.Травнева (Першотравнева) (б. 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 16, 18)

с.Погреби
вул.Мамки (б. 1, 5, 7, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20-А, 22А, 25, 26, 27, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47А, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 60, 60А, 62, 62а, 63, 63А, 64А, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 86А, 87-А, 88, 89, 89Б, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 100, 101, 102, 104, 104А, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 142, 154),
пров.Мамки (б. 4, 5, 28, 32, 47, 83, 85, 89а, 115, 150),
вул.Мамки (б. 22, 36, 59, 92а, 126А),
вул.Покровська (Жовтнева) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 32, 34, 38),
вул.Степова (б. 8, 9, 10, 11, 15, 17, 18, 20, 21),
пров.Степовий (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8-А, 12, 13, 14, 16, 16-А, 19, 20А, 21, 22, 23, 24, 26А, 27, 29, 29-А, 30, 31, 36а, 39, 43),
вул.Шевченко Т.Г. (Леніна) (б. 1, 1в, 1-Г, 1Е, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 36, 38, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55а, 55 б, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 85-А, 86, 87, 88, 89, 89-А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116б, 117, 119, 120, 120А, 121, 122, 122-А, 123, 124, 125, 126, 128, 128-А, 128б, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 144Б, 144Ж, 145, 146, 146а, 147, 148, 148А, 149, 150А, 150-А, 151, 152, 152а, 153, 154, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 174, 176, 178, 184)

с.Устимівка
вул.Кірова (б. 21)

с.Бабичівка
с. Бабичівка, вул. Зарічна (Кірова),
с. Бабичівка, вул. Травнева (Першотравнева),
вул.Травнева (Першотравнева) (б. 44, 44-А, 71, 71л),
с. Бабичівка, вул. Шкільна (Леніна),
вул.Шкільна (Леніна) (б. 8, 12, 27а)

с.Набережне
вул.Кагамлицька (Леніна) (б. 9а)

с.Погреби
вул.Мамки (б. 6),
с. Погреби, вул. Степова

Виконання робіт з усунення дефектів н

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень