A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

До уваги внутрішньо переміщених осіб з числа осіб похилого віку та осіб з інвалідністю!

Дата: 29.03.2023 14:26
Кількість переглядів: 199

 

Інформуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації експериментального проєкту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах” від 21.03.2023 р. № 248, Спеціалізований Миргородський санаторій „Слава” та Спеціалізований Трускавецький санаторій „Батьківщина” визначено учасниками експериментального проєкту з надання соціальних послуг.

А саме: Спеціалізованим Трускавецьким санаторієм „Батьківщина” - надання притулку (тривалість надання послуги одній особі — не більш як шість місяців), підтримане проживання та догляд стаціонарний (не більш як 50 особам), Спеціалізований Миргородський санаторій „Слава” - надання притулку (тривалість надання послуги одній особі — не більш як шість місяців), підтриманого проживання та послуга соціальної адаптації.

Право на отримання соціальних послуг мають особи похилого віку та особи з інвалідністю, які перебувають на обліку в Єдиній інформаційній базі з питань внутрішньо переміщених осіб (які перемістились з тимчасово окупованої території України; населених пунктів, що розташовані в районі активних бойових дій або які перебувають в тимчасовій окупації, в тому числі під час обов’язкової евакуації; житло яких зруйноване/непридатне для проживання внаслідок пошкодження та мають відповідне документальне підтвердження від органів місцевого самоврядування про факт пошкодження/знищення майна в наслідок воєнної агресії). Обов’язковою умовою надання соціальних послуг є наявність довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Для отримання соціальних послуг особа, яка їх потребує, звертається до відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Глобинської міської ради за адресою: м. Глобине, вул.Центральна,281 (к. №1).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень