Мама - найважливіша людина в нашому житті!

Дата: 12.05.2023 14:47

Фото без описуЗа вікном травень! У розквіті чарівна та пишна  пора року. У другу неділю місяця відзначатимемо прекрасне свято. Називається воно просто, але стосується кожного з нас - День Матері.   Мама - найважливіша людина в нашому житті, яка завжди Фото без описупідтримає і любитиме свою дитину.   Заплануйте поїздку до мами, зателефонуйте їй, обійміть, подякуйте за любов і підтримку!

Напередодні свята, попри воєнний стан, у Глобинській громаді було прийнято рішення привітати зі святом  мам, чиї сини загинули  під час АТО і нинішньої війни, а також померли від ран чи внаслідок захворювання.

До місії з відвідування, привітання та вручення продуктових наборів долучилися старости  й працівники соціального захисту та охорони здоров’я.

Шановні  Матусі , вітаємо Вас зі святом ! Бажаємо довгих років життя, відмінного, міцного здоров'я, розуміння і відданості в сім'ї. Нехай по щоках Ваших ніколи не біжать сльози, а в грудях горить гордість за ваших дітей. Миру і як найшвидшої Перемоги!