Відбулося пленарне засідання сорок третьої сесії Глобинської міської ради VIII скликання.

Дата: 29.05.2023 08:30

25 травня відбулося пленарне засідання сорок третьої сесії Глобинської міської ради VIII скликання. На початку  засідання депутати хвилиною мовчання вшанували загиблого Героя Олега Іщенка, чин поховання якого проходив у цей же день. Згадали всіх Героїв Глобинської громади, які поклали своє життя заради України і нашого мирного майбуття! Депутати ухвалили звернення  до Президента України Володимира Зеленського, голови політичної партії «Слуга народу» Олени Шуляк, начальника Полтавської облвійськадміністрації Дмитра Луніна, щодо діяльності народного депутата Олексія Мовчана. Затвердили зміни до Комплексної програми розвитку культури Глобинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, Комплексної Програми профілактики правопорушень на території Глобинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Внесли зміни до Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради на 2022-2024 роки, Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинської міської ради на 2021-2024 роки, Програми розвитку системи цивільного захисту Глобинської міської територіальної громади на 2021- 2025 роки.  Затверджено Програму зайнятості населення Глобинської міської ради на 2023 рік.
Розглянули та внесли зміни і доповнення до  бюджету Глобинської міської територіальної громади на 2023 рік.
На пленарному засіданні звітували старости про свою роботу у 2022 році. Заслухано: Петра Ковальчука, Валентину Демченко , Людмилу Сокіл,  Андрія Черепа, Івана Макайду та Михайла Михайлеця. За результатами звітів ухвалені відповідні рішення.
Радою також були  розглянуті важливі питання щодо соціальної, комунальної сфери та питання земельних відносин.
Роботі пленарного засідання міської ради передувала робота депутатів у постійних  комісіях.
На пленарному засіданні  розглянуто депутатський запит Володимира Миговича стосовно питання облаштування  пішохідної доріжки по вулиці Полтавський Шлях.
Міською радою дано протокольне доручення Заступнику міського голови Олександру Кочерзі вивчити питання облаштування тротуару на перехресті вулиць Бубнарівська та Гагаріна колесовідбійником з метою безпечного руху пішоходів.
Два питання порядку денного пленарного засідання міської ради буди зняті з розгляду, а два не набрало достатньої кількості голосів для ухвалення рішення.