ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 01.06.2023 10:14

Фото без описуВідповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.3 Регламенту Глобинської міської ради міським головою скликється сорок четверта позачергова сесія Глобинської міської ради.

Пленарне засідання сесії відбудеться 02 червня 2023 року о 10 годині в залі засідань міської ради за адресою:  м. Глобине вул. Центральна, 285.

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про   внесення   змін  до   Комплексної програми розвитку освіти Глобинської міської   територіальної  громади  на  2021-2025  роки.

2. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради на 2022-2024 роки.

3. Про внесення змін і доповнень до  бюджету Глобинської міської територіальної громади  на 2023 рік.

4. Про розгляд звернення Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня»  Глобинської міської ради про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки загальною площею 3,5500 га, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я, місце розташування: с. Великі Кринки, вул. Хмельницького Богдана, 38, Кременчуцького району Полтавської області.

5. Про передачу в оренду комунального майна Глобинської міської ради.

6. Про припинення права постійного користування на земельну ділянку.

7. Про надання дозволу виконавчому комітету Глобинської міської ради на розробку проекту землеустрою.