АКЦІЯ ДО ДНЯ РОДИНИ В УКРАЇНІ «КОЖНА ДИТИНА МАЄ ПРАВО НА ВИХОВАННЯ В СІМ’Ї»

Дата: 10.07.2023 08:10

8 липня в Україні святкують День родини. У сучасних реаліях це свято набуло особливо важливого значення. Сьогодні Україна - велика, дружня сім’я. День родини покликаний нагадати нам про сімейні цінності. Нічого не може бути важливішим за сімейне вогнище, де можна розслабитися, відпочити, отримати душевну рівновагу. Родина — найближчі для нас люди, які завжди прийдуть на допомогу, але є діти які потребують підтримки і захисту дорослих.

Саме тому 7 липня працівниками відділення соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» проведена інформаційна акція «КОЖНА ДИТИНА МАЄ ПРАВО НА ВИХОВАННЯ В СІМ’Ї» у ході якої учасників проінформували про сімейні форми влаштування дитини в Україні, надали консультації щодо механізму їх створення та інформаційні матеріали.

Нехай кожна дитина живе у люблячій сім’ї і має щасливе та безтурботне дитинство. І давайте не забувати, що чужих дітей не буває! З днем сім’ї! Бережімо найцінніше!