Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Надання якісних та своєчасних адміністративних послуг для платників податків – основний напрямок діяльності Глобинської ДПІ

Дата: 10.07.2023 09:16
Кількість переглядів: 89

Фото без описуОднією із основних функцій податкової служби є сервісне обслуговування платників податків та надання адміністративних послуг.
 

За січень - червень 2023 року Центром обслуговування платників Глобинської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Полтавській області  надано 1851 адміністративна послуга.
      Найбільш запитуваними були послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, їх отримали 979 фізичних осіб, в тому числі 74 громадянина з інших регіонів. Надано 166 послуг з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, з них 8 відомостей громадянам іншого регіону.  
     За шість місяців 2023 року працівники Центру обслуговування платників Глобинської ДПІ   надали 293 витяга з реєстру платників  єдиного податку, з них 38 витягів платникам іншого регіону, опрацювали 306 заяв платників  єдиного податку на реєстрацію, перереєстрацію та внесення змін, зареєстрували 39 реєстраторів розрахункових операцій, 93 книги обліку розрахункових операцій та 58 розрахункових книжок.  Скасовано 32 реєстратора розрахункових операцій.
         Підтверджено статус податкового резидента України 4 фізичним особам, в тому числі 2 фізичним особам з міста Гола Пристань Херсонської області.
        За звітний період сформовано  та видано 13 витягів з реєстру платників податку на додану вартість. 
       Щоденно опрацьовувалися відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо реєстрації та обліку платників. Зокрема, за 6 місяців поточного року було опрацьовано 459 відомостей, з них 60 по м.Гола Пристань Херсонської області. На постійній основі питання забезпечення повноти обліку об’єктів оподаткування та об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням. 
         Окрім надання адміністративних послуг, в ЦОП Глобинської ДПІ платникам та громадянам надавалися консультативні та інформаційні послуги щодо порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, користування електронними сервісами ДПС, щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді та на магнітних носіях, застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій. Так, станом на 01.07.2023 року платниками податків, які перебувають на обліку в Глобинській ДПІ подано 9887 звітів, з них за допомогою електронних сервісів 9855 (99,68%).
        У приміщення ЦОП Глобинської ДПІ створено робоче місце для платників податків, які використовуючи електронний цифровий підпис мають можливість сформувати та передати звітність, надіслати заяву та за необхідності скористатися допомогою фахівців щодо користування «Електронним кабінетом платника податку».

     Для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.

Глобинська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень